MSI Core Frozr XL'yi Duyurdu

MSI sıvı soğutma çıkarması lazım. Devir sıvı soğutma devri. Yakında yeni birşey de bulurlarsa daha iyi olur.

MSI NOT: Şiddet içerikli amaçlar için lütfen kullanmayınız, sorumluluk bize ait değildir.
Ben ona o kadar para verip adamın kafasında kıracağım. Çünkü ben zengin multimilyoner biriyim (!)

Venom Medusa alıp daha ucuza aynı performansı almak varken sırf ecderya için buna paramı vereceğim ?

"Abi ejderya uçuyor mu?", "Zeki Müren'de bizi görecek mi?"

2 Kilo ağırlık var. Çok fazla. İşlemciye, soketine zarar vermesi diğerlerine göre daha fazla. Torx fanlar çok güzel duruyor. Tasarımı zaten süper. Ama MSI bir de sıvı soğutma yapsın.

Vatan dan CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H80i aldım 2 sene 2 ay geçmış bozuldu işlemci 90 100 çıkıyodu sicaklık 2 seneyi doldurdugu ıcın uzgunuz dedıler yenisini veremeyiz bir bardak soguk su ıcdık sonra boyle bir sogutucu aldım kafam rahat bozulursa 1 fanı bozulur yenisini alırsın sonuç sıvı sogutuculara pek sıcak bakmıyorum . Noctua aldım hıç sıkıntısız tabi 350 tl almışdım fıyatları oyle ama sıkıntı yok tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…