MSI CX61 OS X 10.10 Yosemite Kurulumunda Reset Sorunu

Red|Eye|

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler

Windows 8.1 (64bit) kullanıcısıyım. Bilgisayarım Msi Cx61 2OD-231XTR
  • Intel Core i7-4702MQ
  • 8 GB DDR3
  • 1 TB HDD
  • NVIDIA GeForce GT 740M

OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı
Bu konudan yola çıkarak Dual Boot UEFI, Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks kurmaya çalıştım
İnjectİntel'teki + yı kaldırıp Kernel PM Patch'e + koyup yüklemeyi başlattığımda şu hatayı almaktayım;

WrBRrE (1024 x 682).jpg

Sorunu -x ile çözdüm bu sefer yazılar dağıldı Clover/kexts/10.1 'i silerek onuda aştım kurulumu yaptım
Fakat şimdide notebook'un klavyesini görmüyor Bilgisayar Hesabı yaratmada sorun yaşıyorum Ekran klavyesinide bulamadım ::cry:

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi dediğini anlıyorum fakat Bilgisayar Hesabı yaratamadığım için Multibeast'ı kuramıyordum
Kendimce orayıda çözdüm

Clover/kexts/10.1'in içindeki sildiğim dosyaları içine geri attım şimdi ise klavyemi görüyor usb ile bağlı kablosuz mouse'umu görmüyor Bilgisayar Hesabı yaratmayıda klavye yardımı ile tab+space ile hallettim ama şimdide
2.jpg
Tanılar ve kullanımlarda kalıyorum bir çözüm önerisi olan var mı

Hocam ne yazık ki işe yaramadı.
Clover/kexts/10.10'un içindekileri silince klavye silmeyice fare çalışıyor.
Farklı varyasyonlar kext'leri tek tek silerek denemeler yaptım ama sonuç olumsuz.
Klavye aktifken tanılar ve kullanımlarda kalıyorum; fare ilede bilgisayar hesabı yaratamıyorum.

Hocam uefi kurulum yapmam lazım.
Win8.1 ile kullanacağım o yüzden Chamelon bootloader'ı denemedim.
Usb klavye kullanarak sorunu çözebileceğimi umut ediyorum .

UEFI kurulumu yine de yap ama Mouse klavye sorununu yani Chamelon ile Voodoo PS2 yükle ondan sonra Clover'a dönersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı