MSI CX62 alınır mı?

Jelioxe

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
* Limit : 2750 TL

Cuma (28.10.2016) günü internet üzerinden laptop siparişi vereceğim.

MSI markalı MSI CX62 6QD-234XTR ürün dikkatimi çekti. Ürün hakkında yorumları araştırdım.

10 yorumdan 8 tanesi olumlu fakat olumsuz olan 2-3 yorum felaket şekilde kafama takıldı.

Kafama Takılan : HDD, Touchpad'in sol tarafındaki köşede bulunduğu için dönerken çıkardığı sesin rahatsız ettiği ve oyun esnasında, oyuna dalıp da eliniz HDD'nin üstünde kalırsa terlettiği yorumu.

Ürüne sahip olan arkadaşlar bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirse hatta barsa başka sorun/problem onları da bildirirlerse çok makbule geçer. Ürünü aldıktan sonra "KEŞKE" demek istemiyorum.

• MSI CX62 6QD-234XTR (1 TB 7200 RPM / Orijinal Üretim) --> Link 1
  • MSI CX62 6QD-234XTR (1 TB 7200 RPM + 128 GB SAMSUNG HDD) --> Link 2

2750 TL limiti geçmeyecek şekilde başka bir ürünü öneren arkadaşlar olursa lütfen onlar da yorumlarını bildirsinler.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
940mx kartlı olan laptoplardan bana göre en iyisi. Zaten 2500 civarıdır fiyatları. Araştırman doğrudur ancak pek sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum sana o ısınma ve ses probleminin. Alabileceğin en iyi laptoptur o fiyata.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı