MSI Dragon Center ibre hatası

e.ş.19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MSI Dragon Center hakkında ufak bir sorum var.
MSI Afterburner programında normalde bilgisayar yükteyken yukarıdaki kırmızı ibre o beyaz ok işaretini asla geçmiyor fakat MSI Dragon Center bilgisayarımda yüklü iken ve bilgisayar yükteyken 2. resimde fareyle belirttiğim kırmızı ok işaretine kadar geliyor üstelik bu oyun modunda. Tüm modlarda oluyor. İndirdiğimde sadece ekran kartımdaki RGB renkleri değiştirdim ibre oyundayken kırmızıya kadar gelince modları da değiştirdim fakat hala aynı şeyi yaptı.
Sebebi ne olabilir? Bu zararlı bir durum mu? Kullanmaya devam etsem bir sorun olur mu?

20220521_200208.jpg

20220521_200220.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dragon Center'ın mensünde sol tarafta User Scenario var, o kısımda Extreme Performance seçili mi? Eğer o seçili ise ondan kaynaklı olabilir. Ekran kartının çıkabileceği maksimum frekansı gösteriyor o, bir sorun olacağını sanmıyorum.

Dragon Center'ın mensünde sol tarafta User Scenario var, o kısımda Extreme Performance seçili mi? Eğer o seçili ise ondan kaynaklı olabilir. Ekran kartının çıkabileceği maksimum frekansı gösteriyor o, bir sorun olacağını sanmıyorum.
Anladım teşekkür ederim şuan bilgisayara bakacak durumum yok çalışıyorum eve gidince bir göz atarım, tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı