MSI Force GC30 Gamepad Bilgisayara Bağlanmıyor

tarikcehiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Teknikeri
Cihazın şarjı bitti ve şarj olması için bilgisayara USB kablosu ile bağladım. Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi 2-3 saat şarj ettim ama sonrasında bilgisayara ne kablosuz ne de kablolu şekilde bağlayabildim. Ürünü alalı 12 gün oluyor yani eski bir cihaz değil. Ne yapmam gerekiyor? Ürüne sahip olan kişilerden yardım istiyorum.
Şuan bilgisayara bağlandım ama gamepad ışıkları yanmadığı için kullanamıyorum.Ayarlardan bunu gördüm alakası olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleme:
Konuyu hortlattım ancak bende de buna benzer bir sorun var. Ürünü aldığımda kablosuzu gayet iyi kullanıyordum. Bir kere şarjı bitti takım şarjdayken kullandım. Şarjı dolunca çıkardım kablosuz olarak devam etmek istedim ancak bağlantı kopukluğu oluyor. Takılmalar falan yaşamaya başladım. Sonrasında bilgisayarımı yeniden başlattım tekrar denedim yine olmadı. Kullanmadan şarja bıraktım 2-3 saat şarjda kaldı yine denedim fakat sonuç yeniden hüsran... Siz sorunu çözdünüz mü acaba?

Konuyu hortlattım ancak bende de buna benzer bir sorun var. Ürünü aldığımda kablosuzu gayet iyi kullanıyordum. Bir kere şarjı bitti takım şarjdayken kullandım. Şarjı dolunca çıkardım kablosuz olarak devam etmek istedim ancak bağlantı kopukluğu oluyor. Takılmalar falan yaşamaya başladım. Sonrasında bilgisayarımı yeniden başlattım tekrar denedim yine olmadı. Kullanmadan şarja bıraktım 2-3 saat şarjda kaldı yine denedim fakat sonuç yeniden hüsran... Siz sorunu çözdünüz mü acaba?
Nasıl çözdünüz ?

Sırf konuya yorum yazayım diye üye oldum. Benzer sorunu az önce yaşadım, arkasındaki sıfırlama tuşundan sıfırlamada yaptım olmadı daha sonra controller in ortasındaki kırmızı olan logolu düğmeye basılı tuttum bağlandı. Belki sorun bu kadar basittir. Denemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı