MSI G244F alınır mı?

Bütçe
4000

RK800

Picopat
G2412, maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan daha iyi. G244F sadece renk gamutu konusunda guzel. Ancak G244F'nin maksimum parlakligi bana kalirsa yetersiz. Testlerde 240-250cd civari olculuyor. G2412 ise testlerde 410cd'ye kadar cikabilen bir model. Kontrastta ise G244F 1000:1 civarlarinda olculurken G2412 ise 1400:1 civari olculuyor.

@Saint Lucia hocam gelin bi kahve için😆

G2412, maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan daha iyi. G244F sadece renk gamutu konusunda guzel. Ancak G244F'nin maksimum parlakligi bana kalirsa yetersiz. Testlerde 240-250cd civari olculuyor. G2412 ise testlerde 410cd'ye kadar cikabilen bir model. Kontrastta ise G244F 1000:1 civarlarinda olculurken G2412 ise 1400:1 civari olculuyor.
Teşekkürler.

@Saint Lucia hocam gelin bir kahve için😆

Teşekkürler.

Kötülemiyorum bu monitörü ama ve ama diyorum ki beğenmediğim bir konusu var o da paneli.
HCK'nin bir panelini kullanmışlar. MSI çoğu firmadan panel alan bir firma zaten. Fakat HKC panel hiç kullanmamıştı. HKC orta sekmentte panel üreten Çinli bir şirket. Merkezi Hong Kong'da. Paneli çok içime sinmediği için son seçeneklerin arasında olsun.
Kahve içinde teşekkür ediyorum.:kahve:

Kötülemiyorum bu monitörü ama ve ama diyorum ki beğenmediğim bir konusu var o da paneli.
HCK'nin bir panelini kullanmışlar. MSI çoğu firmadan panel alan bir firma zaten. Fakat HKC panel hiç kullanmamıştı. HKC orta sekmentte panel üreten Çinli bir şirket. Merkezi Hong Kong'da. Paneli çok içime sinmediği için son seçeneklerin arasında olsun.
Kahve içinde teşekkür ediyorum.:kahve:
Hocam bu arada GTID inceledi, konusunu acmistim.

Hocam bu arada GTID inceledi, konusunu acmistim.

Şimdi gördüm ve okudum hocam. Elinize sağlık.
Tahmin ettiğim gibi MSI aynı renk paletine sadık kalmış ama sağdan soldan kısmış. Ucuza getirmek için HKC tercih ettiğini düşünüyorum. Tepkime süreleri IPS'lerde ortalama aynı çıkıyor hemen hemen.
Son sözü konu sonunda söylemişsin ben de katılıyorum. Kendi içindeki farklı modeller bile bu monitörden iyidir. Zorda kalmadıkça tercih edilmemeli. 👍

Geri
Yukarı