MSİ G41 P33 Combo Nasıldır?

Soket 775 için başka anakart üretimi olmasa gerek ki tek yapabileceğiniz seçenek budur ki bende bi zamanlar Gigabyte G41M-Combo kullandım gayet iyiydi Mac ilede uyumluydu.

Yanlış bilgi yapma arkadaşım. @Eray Eker dedigi gibi Amd R serisi tüm ekran kartlarının Dx12 destekleyeceğini duyurdu. Üstelik Mantle destegi yanında cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartı ne alırsan al Ram'8Gb altına düşürme 2x4Gb tak oyunlar için gerekecek.

O sisteme hiç bir türlü yatırım yapmanızı önermiyorum. İdare edecek düzeyde ucuz bir anakart ile devam edin paranız artınca yeni sistem toplamaya bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme hiç bir türlü yatırım yapmanızı önermiyorum. İdare edecek düzeyde ucuz bir anakart ile devam edin paranız artınca yeni sistem toplamaya bakın.
Kardeşim anakartım 6 senelik anakart. Yani ben bu anakartı alsam 8gb ram birde 750 ti alsam sorun çıkar mı?

Her şey Ramle bitmiyor eski bir Anakart eski nesil CPU alacağın GTX750Tİ'yi besleyemez ayrıca Anakart eskidikçe verimi düşecek paranı çöpe atmış olucan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…