MSI G41M-P21 İçin Ekran Kartı Önerisi

Alper Akkaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarımın özelliklerini yükseltmek istiyorum, anakartın özelliklerine baktım en fazla 4 GB RAM yapabiliyormusum fakat şimdi de ekran kartı almak istiyorum, fiyat sınırım max 300, önerebileceğiniz 2 GB ekran kartı varsa yazar mısınız, şimdiden teşekkürler

Edit: MSI Nvidia GeForce GT 710 2GB 64GBit DDR3 (DX12) PCI-E 2.0 Fiyatı bu ekran kartı uyar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kart yerine R7 240-R7 250 almak daha mantıklıdır. Tüm sisteminizi yazar mısınız? PSU'nuz kaç W? 12 V kanalından ne kadar Amper vermektedir?

Pentium Dual-Core CPU E6700 3.20 GHz işlemci, DDR3 1333 MHz 2 GB RAM var ama ekran kartını almadan bunu 4'e yükselticem. 12V kanalını falan bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk önceliğiniz PSU'nuzu değiştirmek olsun. PSU'nuz 12 V kanalından 120 W verebilmektedir. Bu değer çok düşük bir değer. İşlemciniz 65 W, R7 240 alırsanız 30 W da o tüketir. Yeterli gibi gözüküyor ama uzun yıllardır kullandığınız için PSU'nun tam verimiyle çalışacağını zannetmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…