MSI G41M-P33 Combo Modlu BIOS'lu PC'ye format atma

mehmetdc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler iki üç gündür format için uğraşıyorum. Yeni işlemciyle anakart aldım kargo geldi taktım her şeyi açtım PC reset atıp duruyordu Windows çökmüş. Dedim tamam bende format CD'si var hallederim. Taktım cdyi son aşamaya kadar geldi, 10Saniye sonra sistem yeniden başlatılacak dedi.
Yeniden başlattıktan sonra Windows logosunda takılı kalıyor ne kadar beklersem düzelmiyor.

Tamam dedim USB'yle atarım. Yükledim Win10 ISO'yu benim PC UEFI desteklemiyor, MBR midir nedir ondan yaptım yazdırma işlemini Rufus'e ile.
Taktım USB'yi format için herhangi bir tuşa basın kısmında bir şeye basamadım klavye mouse çalıştığı halde. Bir sürü programla denedim ya hiç başlamadan Windows logosunda kaldı ya da hata verdi.
Elimde Windows vista 32 Bit cdsi vardı bir de onu taktım vista kurulumu başarılı oldu. Sonra Windows 10 32 Bit isosuyla kurulum yaptım. Oda başarılı oldu sorunsuz çalıştı
Ama 32 Bit'e oyunların çoğu yüklenmiyor.
Elim kolum bağlı kaldım buraya kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim.

Sistemim: MSI G41M-P33 combo.
XEON5450 LGA775 modlu işlemci.
GT710 ekran kartı
4 GB RAM.
500GB HDD.

Acaba BIOS modlu diye mi böyle oluyor. Sıfırlamak istemiyorum yoksa ısınma sorunu falan oluyormuş, sıfırladıktan sonra beceremem kurmayu zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı