MSI G41M-S01 sistemi yazılım geliştirme ve GeForce Now için güçlendirme

Ana kartım ekteki gibi MSI G41M-S01(MS-7592). 4+1 GB RAM var. Ekran kartı dahili G41 Chipset. İnternet hızım da 24 Mbps download/6 Mbps upload. Türk Telekom fiber altyapısı olduğu için download hızımı 100 Mbps'e kadar çıkarabilirim. Ana kartıma uygun en iyi ekran kartı nedir ve bu ana karta SSD takabilir miyim? Termal macun yaptırmalı mıyım fan sesini azaltmak için?

UserBenchmark: MSI G41M-S01 (MS-7592) Compatible Builds
Bu sitede yazanlar doğru mu?

Dosya Ekleri

• Anakart.PNG
    Anakart.PNG
    10,1 KB · Görüntüleme: 50
Ekran kartınız hangi model, dahili mi harici mi?
Bende GeForce Now kurulumunda işletim sistemi uygun değil diyor.

Ekran kartı yoktu cihazda işlemcideki grafik birimini kullanıyorduk. Windows 10'da boşta bile %40 CPU tüketen bir makineydi sadece YouTube'dan video izlemeye yetiyordu.
Ekran kartı yoktu cihazda işlemcideki grafik birimini kullanıyorduk. Windows 10'da boşta bile %40 CPU tüketen bir makineydi sadece YouTube'dan video izlemeye yetiyordu.

Download hızınızı arttırmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Download hızınızı arttırmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
GeForce Now'dan hangi oyunları hangi internetle kaç FPS'de oynuyorsunuz.
Bu arada işletim sistemini 32 bit yerine 64 bit kullanmam lazımmış.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,5 KB · Görüntüleme: 27
GeForce Now'dan hangi oyunları hangi internetle kaç FPS'de oynuyorsunuz.
Bu arada işletim sistemini 32 Bit yerine 64 Bit kullanmam lazımmış.

Evet 64 Bit lazım 64 biti sağlıklı kullanabilmek için de 4 GB üzeri RAM lazım. GeForce Now'da ben kaç FPS alırsam sizde o kadar alırsınız zaten. Oyunu karşıdaki bilgisayardan oynuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı