MSI Gaming 970 Sistemde LED Işıklarının Sönmemesi

creassrpm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 3 gün önce yeni ana kart aldım. Öncekinin chipseti yanmıştı. Yeni ana kart MSI Gaming 970 modeli. Bilgisayarı her kapattığımda ekran kartı, klavye ve farenin led ışıkları yanmaya devam ediyor.

5v her bir parça. Razer blackwidow ultimate klavye, Everest sm-616 fare ve R9 380 ekran kartı var. Sorun şu ki yanan ana kartımda böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Ne yaptıysam sönmüyor ışıklar. Acaba psu elektrik kaçağı yapıyor olabilir mi ya da ana kart elektriği mi boşaltmıyor kapanınca?

Bende aynı anakartı kullanıyorum. Benim sadece mouse ışığı sönmüyor. Klavye ve ekran kartı ışığı sönüyor.

Asus M5a97 LE R2.0 kullanıyorum benim de mouse ışıklarım yanıyor, bilgisayar kapalıyken USB üzerinden telefonu felan da şarj edebiliyorum. BIOS üzerinden kapatılıyor ancak ayarın yerini bir türlü bulamadım. Seninki de aynı olabilir BIOS ayarlarına bir göz at bence. Bulursan bana da haber ver az çok aynıdır sanırım arayüz bende kapatayım :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı