MSI Gaming App ve Command Center Açılmıyor

MubarekAteist

Hectopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 2 hafta önce yeni bir sistem topladım ve MSI ürünlerini kullandığım için bazı MSI uygulamalarını yükledim. İlk başta sadece gaming app ve afterburner kuruluydu ve uygulamalar ilk açılıta hiçbir sıkıntı çıkarmadılar ancak gaming app'i bir daha açamadım. Daha sonra gaming app'i silip anakartımın sayfasından MSI Live Update programını indirdim ve fan ayarları için Command Center'ı ve bir önceki yükleyişimde çalışmadığı için de Gaming App'i indirdim. Command Center'ın yükleme ekranı çıktı ama hiç bitmedi. Gaming App ise açıldı ama bu sefer de led ayarlarında ekran kartımı görmedi. Son olarak da bugün bütün MSI uygulamalarını silip Live Update'i tekrar kurup Command Center ve Gaming App'i tekrar yükledim ve Command Center için sonuç yine aynı ve Gaming App ise bu sefer hiç açılmadı.

Sistemim:

Anakart: MSI z270 Gaming Pro Carbon
Ekran Kartı: MSI Gtx 1080 Gaming X
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming App nasıl olduysa açılmaya başladı ama led ayarlarında ekran kartını göstermiyor niyeyse. Command Center'da ise durum hala aynı defalarca silip yükledim ama her seferinde yükleme ekranı çıkıyor ama asla bitmiyor bazen ise CC_Loading çalışmayı durdurdu benzeri bir hata çıkıp kapanıyor. Bu arada yönetici olarak çalıştırı da denedim defalarca.

[Güncelleme]
Sorunu kısmende olsa çözdüm. Bilgisayarın dilini İngilizce yapınca açılıyor. Dil değiştirmeden çözümü varsa yazabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• msi command center.png
    msi command center.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 309
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı