MSI Gaming Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan Wonka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 813

Wonka

Hectopat
Daha fazla  
Gaming laptop almak istiyorum. Fakat fazla pahalı olmamalı. MSI markasının güncel olarak satılan en ucuz laptop modelini söylerseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir bütçe yok. Güncel olarak satılan en ucuz msi laptop hangisi ise onu almayı planlıyorum.
Hani sırf msi olsun diye alacaksan alma bence. Çünkü 4 bin liradan aşağıya alamazsın onda da en eski ekran kartı ve düşük işlemciler olur ki bunda da istediğin performansı alamazsın. Masaüstü kurman daha mantıklı. Eğer ki 5 bin 6 bin civarına çıkarsan da lenovo asus gibi bilgisayar modelleri ya da msi in ge63 7rd modeline bakabilirsin. Tavsiye ederim.

Hani sırf msi olsun diye alacaksan alma bence. Çünkü 4 bin liradan aşağıya alamazsın onda da en eski ekran kartı ve düşük işlemciler olur ki bunda da istediğin performansı alamazsın. Masaüstü kurman daha mantıklı. Eğer ki 5 bin 6 bin civarına çıkarsan da lenovo asus gibi bilgisayar modelleri ya da msi in ge63 7rd modeline bakabilirsin. Tavsiye ederim.
Ps4 pro var ve bu yüzden masaüstü kurmak istemiyorum. Az yer kaplamalı ve kolay taşınabilir olmalı. Masaüstünde kasa monitör klavye falan ayrı ayrı parçalar uygun değil benim için şu an. O yüzden laptop bakıyorum. En iyi oyun laptopları msi diyorlar fakat çok pahalı bir şey alamam. O yüzden en ucuz msi laptopa bakıyorum. Çok ağır oyunlar oynamayacağım zaten. 3500 civarı sanırım en ucuz modelleri. Onlara bakacağım. Çok teşekkür ederim cevap için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı