MSI Gaming Mouse'a Benzer Mouse Önerisi

Rage

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Space
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526129312
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir senedir kullandığım MSI Gaming Mouse'u artık değiştirmemin zamanı geldi. Kablosunda temassızlık ve sağ tıkda bazen basmama sorunu var.

Açıkçası bir fare için 150 TL üstü vermek istemiyorum ve MSI'ın kendi faresinin ergonomisi, şeklini çok beğeniyorum.

Kullandığım MSI Mouse:

S12-0400C40-AA3.png

Kafamda birkaç model var ama hala karar veremedim.

1) Logitech G402 Hyperion Fury Gaming Mouse 910-004068 | sanalmarketim

Sol taraftaki tuşlara belki basarım diye kararsızım.

2) Logitech G302 Daedalus Prime Optical Gaming Mouse 910-004207 | sanalmarketim

Işık rengini pek beğenmedim.

3) A4 TECH BLOODY V3 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar

Bunu yeni gördüm. Bazı kişiler bu mouse'a kötü diyor.

4) A4TECH BLOODY V7MA METAL AYAK GAMING MOUSE - CORE3 AKTİF YAZILIMI HEDİYELİ! - Vatan Bilgisayar

Bunu da yeni gördüm. MSI'a da benziyor. Diğer A4 Tech'den daha iyi.

Son olarak gönlümde yatanlarda biri de bu ama fiyatı fazla...

Razer Taipan Expert Ambidextrous Gaming Mouse | sanalmarketim

Bir süre sonra Vatan Bilgisayar'a gidip mouseları tek tek inceleyeceğim. MSI'a benzer olanı almayı düşünüyorum. Önerilerinize ve fikirlerinize açığım. :)

Yok mu bir önerisi, fikri olan? :)

Dostum G502 kafamdaki bütçeyi çok aşıyor. Ayrıca G402'de olduğu gibi sol tıkın oluğu yerdeki küçük tuşlara belki yanlışlıkla basarım diye endişeleniyorum.

Tuşlara yanlışlıkla basmak mausenin sağ yada sol tuşuna yanlışlıkla basmakla aynı şey. Gidip incelemenizi öneririm. Ayrıca yazılım desteğide çok iyi

Bakacam artık. G402 mantıklı geliyor. A4 Tech'ler de aklımı çelmiyor değil. Gidip bakmam lazım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı