MSI Gaming OSD "Bu uygulamayı kullanmak için USB bağlayın" hatası

Gaming OSD'yi ne için kullanacaksınız? Ben kurcaladığımda monitörün kendi menüsünden bir fark göremeyince silmiştim.

Gaming osd ye farklı profiller atayabiliyorsunuz. Bu profiller arasında geçiş için kısayol atayabiliyorsunuz. Hatta parlaklık veya siyah ayarı için de kısayollar ayarlayabiliyorsunuz. Ve cep telefonuna uygulamasını yüklerseniz telefondan monitör ayarları ve profil geçişi yapabiliyorsunuz.
Ve son olarak uygulama bazında ayarlar yapabiliyorsunuz. Mesela pubg ye girince parlaklık ve keskinlik artsın gibi.

Merhaba, MSI Mag241c monitörüm için MSI Gaming OSD indirdim ancak aşağıdaki gibi USB sorunu veriyor. Programı kullanan arkadaşlar ve Technopat'ta incelemesi de çekildiği için kanal kadrosu yardımcı olabilir misiniz?

@Recep Baltaş
@Ali Güngör

Eki Görüntüle 367963
Konuyu hortlatacağım ama bende de şuan bu sorun var üstelik usb kabloyla bağladığım halde. Dün hiç bir şey yoktu bugün açılmıyor sildim tekrar yükledim felan yine de açılmıyor.

Konuyu hortlatacağım ama bende de şuan bu sorun var üstelik usb kabloyla bağladığım halde. Dün hiç bir şey yoktu bugün açılmıyor sildim tekrar yükledim felan yine de açılmıyor.

Farklı USB portlarını deneyin. Aynısı bende de oluyor fakat çalışan portu değiştirmedikçe olmuyor.

Farklı USB portlarını deneyin. Aynısı bende de oluyor fakat çalışan portu değiştirmedikçe olmuyor.
portları teker teker denedim de çalışmıyor kabloda mı sıkıntı var diye mouse ve klavyeyi monitöre bağladım çalışıyor fakat usb kablosu takılı değilmiş gibi davranıyor program anlamadım gitti.

Hocam, monitörü aldığınız zaman kutu içerisinden bir tarafı usb diğer tarafı adsl bağlantısı gibi bir kablo çıkıyor. Onu kullanıyorsunuz değil mi? Monitörün önden baktığınız zaman en solunda kare adsl bağlantısı gibi bir girişi var oraya bağlayacaksınız.

Hocam, monitörü aldığınız zaman kutu içerisinden bir tarafı usb diğer tarafı adsl bağlantısı gibi bir kablo çıkıyor. Onu kullanıyorsunuz değil mi? Monitörün önden baktığınız zaman en solunda kare adsl bağlantısı gibi bir girişi var oraya bağlayacaksınız.
Bu kabloyu kullanıyorum.
Screenshot_20190915-144652.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı