MSI Gaming X Trio RX 6800 9000 TL'ye alınır mı?

İkinci el ikinci eldir. Türkiye garantili olsaydı ancak o fiyatı hak ederdi, hem bir ilanı at bakalım gerçekten sıfır mı yoksa ayak mı yapıyor.

İlan değil babamın bir tanıdığı sanırım.

Buraya konu açmakla vakit bile kaybetmeden direkt alırdım yerinizde olsam :D nereden buldunuz?

Babamın bir tanıdığı satıyor. O yüzden güvenilir gibi.

İlan değil babamın bir tanıdığı sanırım.

Siz yine temkinli olun bak Esenyurt'ta ve Beylikdüzün'de mağazalar var kartları tertemiz yapıp kutusuna da 50 kuruşluk güvenlik bandını takıp sıfır diye ilana koyuyorlar bilen bilir. Bunu yapan çok kişi var. İlla almak istiyorsan ilk önce bunu izleyeceksin sonra açarken ve açtığında anlarsın mining rigden sökülüp geri mi paketlenmiş yoksa hiç dokunulmamış mı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Babamın bir tanıdığı satıyor. O yüzden güvenilir gibi.

Şunu da ekleyeyim baktın videodaki gibi etiketler falan yok, sorduğunda diyecek " çalışıyor mu diye test ettim yeğenim yoksa sıfır" bunu da meali "1 sene kadar mining rigde test ettim sen takma kafana" oluyor.

Son düzenleme:
İkinci elde RX 6800'ü 6000-6500 TL'ye bulabilirsiniz.

İkinci el alacaktım zaten normalde ama.

Siz yine temkinli olun bak Esenyurt'ta ve beylikdüzün'de mağazalar var kartları tertemiz yapıp kutusuna da 50 kuruşluk güvenlik bandını takıp sıfır diye ilana koyuyorlar bilen bilir. Bunu yapan çok kişi var. İlla almak istiyorsan ilk önce bunu izleyeceksin sonra açarken ve açtığında anlarsın mining rigden sökülüp geri mi paketlenmiş yoksa hiç dokunulmamış mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu da ekleyeyim baktın videodaki gibi etiketler falan yok, sorduğunda diyecek " çalışıyor mu diye test ettim yeğenim yoksa sıfır" bunu da meali "1 sene kadar mining rigde test ettim sen takma kafana" oluyor.

Tamam teşekkürler.

Burada koptum 😀😀 elinde kart ile bakistigini hayal ettim 😀😀
Gerçekten komik ama adam haklı. Yurtdışından garantisi yoksa alınmaz bana kalırsa. Uluslararası garantisi olan ürünleri alabilirsiniz ama yoksa ciddi kumar.

İkinci el alacaktım zaten normalde ama.

Tamam teşekkürler.
Hocam bence kartlar yavaştan ucuzlamışken 0 alın. 2.el sonuçta ne olacağı belli değil mining yapılmış olabilir kartın ömrü azalmış olucak en kötü ihtimal. Bütçeniz gördüğüm kadarıyla yüksek bence 0'a yönelin. Hazır sistem istiyorsanız direkt ona göre araştırın kart işini geçip.

Gerçekten komik ama adam haklı. Yurt dışından garantisi yoksa alınmaz bana kalırsa. Uluslararası garantisi olan ürünleri alabilirsiniz ama yoksa ciddi kumar.

Hocam bence kartlar yavaştan ucuzlamışken 0 alın. 2.el sonuçta ne olacağı belli değil mining yapılmış olabilir kartın ömrü azalmış olacak en kötü ihtimal. Bütçeniz gördüğüm kadarıyla yüksek bence 0'a yönelin. Hazır sistem istiyorsanız direkt ona göre araştırın kart işini geçip.

Yurt dışı garantisi varmış kartın. 18.500₺'ye falan geliyor Ryzen 5 5600 ile sistem toplasam.

Bir de bir şey sormak istiyorum DeepCool PK750D mi yoksa Corsair CX650F mi daha iyi? (DeepCool 1350₺ Corsair 1300₺)

Yurt dışı garantisi varmış kartın. 18.500₺'ye falan geliyor Ryzen 5 5600 ile sistem toplasam.

Bir de bir şey sormak istiyorum DeepCool PK750D mi yoksa Corsair CX650F mi daha iyi? (DeepCool 1350₺ Corsair 1300₺)
Hocam valla DeepCool'u hiç kullanmadım bilmiyorum. Cx olanda kronik Coil Whine varmış ben umursamam diyorsanız uygun fiyata iyi tercih.

Geri
Yukarı