MSI Gaming X vs Gaming OC vs 5700XT

B A T U H A N

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar yakın bir zamanda RX 5700XT Gaming OC ekran kartını aldım. Memnunum, sıkıntım yok ama aklıma şey takıldı, diğer ekran kartım RX 470 Gaming X beni bayağı götürmüştü arızasız. Bende gittiğimde Gigabyte modelini aldım. Şimdi aklıma takıldı, sizce hata mı yaptım MSI yerine Gigabyte alarak? 3 fanlı yapısı beni kendine çekti açıkçası, sizin de görüşlerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son derece saçma bir bakış açısı. MSI'ın uzun süre götürmesi Gigabyte'ın kötü bir marka olduğunu göstermiyor. Aynı zamanda en kaliteli markanın MSI olduğunu da göstermiyor.

Selamlar yakın bir zamanda RX 5700XT Gaming OC ekran kartını aldım. Memnunum, sıkıntım yok ama aklıma şey takıldı, diğer ekran kartım RX 470 Gaming X beni bayağı götürmüştü arızasız. Bende gittiğimde Gigabyte modelini aldım. Şimdi aklıma takıldı, sizce hata mı yaptım MSI yerine Gigabyte alarak? 3 fanlı yapısı beni kendine çekti açıkçası, sizin de görüşlerinizi almak isterim.
MSI bildiğim kadarıyla daha serin tasarımı olmalı (ama Gigabyte 3 fan dediniz daha serin olacaktır). Gigabyte F/P ürün olarak bakıyorum ben ona daha çok ama oldukça da kaliteli ve bu kalitesinden dolayı F/P den bazen çıkabiliyor benim gözümde Gigabyte daha iyi MSI bana hak etmediği parayı alıyo gibime geliyor. Oyum Gigabyte'a

Yeni konular

Geri
Yukarı