MSI Gaming Z Trio 3070 iade edilmeli mi?

Soğutması çok iyi ve fan sesi yok, bu çok iyi. Sadece küçük bir coil whine sorunu var onu da umursamıyorum. Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam?

Dediğim gibi gayet memnunum, sadece bu tarz şeyler kafa karıştırıyor.

3 ay oldu. Bende çok memnunum.

6650XT aldım yakın zamanda XFX QICK modeliydi coil whine çıktı gönderdim garantiye değişim istedim sağ olsunlar bir üst modelini merc modelini göndermişler onda da coil whine çıktı galiba son dönemde bütün üst düzey kartlarda bu coil whine mevcut yapacak bir şey yok maalesef bence kartın güzel kullanmaya devam et.

@NipponChemiConKYCap konusdan bağımsız sizde coil whine gibi bir durum söz konusu mu acaba?

6650XT aldım yakın zamanda XFX QICK modeliydi coil whine çıktı gönderdim garantiye değişim istedim sağ olsunlar bir üst modelini merc modelini göndermişler onda da coil whine çıktı galiba son dönemde bütün üst düzey kartlarda bu coil whine mevcut yapacak bir şey yok maalesef bence kartın güzel kullanmaya devam et.
Bu konuyu da araştırdım ve ciddi anlamda coil whinesız bir kart satın almanın çok büyük bir şans işi olduğunu anladım. Tamamen rastgele gelişen bir durum. Bir yorumda birisi "Üst düzey kartlarla sessiz bir sistem kurmak neredeyse imkansız." demiş. Hak veriyorum.

Bir dönem RTX 2060 Gaming Z ekran kartı kullandım. Garanti olsun diye fazla para ödeyerek bu seri almıştım.
Gayet kaliteli seridir kendileri. Bunu söyleyenler hangi kaynaktan bilgi almışlar merak ettim doğrusu.
Aslında bu kişilere sormak lazım onlara göre daha iyi olan marka model hangisi?

@NipponChemiConKYCap konusdan bağımsız sizde coil whine gibi bir durum söz konusu mu acaba?

Bu konuyu da araştırdım ve ciddi anlamda coil whinesız bir kart satın almanın çok büyük bir şans işi olduğunu anladım. Tamamen rastgele gelişen bir durum. Bir yorumda birisi "Üst düzey kartlarla sessiz bir sistem kurmak neredeyse imkansız." demiş. Hak veriyorum.

Hayır, yok.

Etraftakilere fazla aldırış etme. Basit düşünelim. Sonuç itibarıyla yasal olarak 2 yıl garantili bir ürünün var. Çok büyük bir sorun olursa ki olacağına ihtimal vermiyorum. Garanti hakkını kullanırsın. Kendi kartımda coil whine yok. Çok dert edilecek bir durum değil bence. Senin biraz canını sıkmışlar. Takma kafaya. Kıskananlar çatlasın de geç :)

Yeni konular

Geri
Yukarı