MSI GC20 V2 vs GC30 V2

LYAEX

Hectopat
Aralarındaki fark sadece kablolu kablosuz olmalarıysa bir problem yok ama forumda bazı kişiler GC20 sıkıntılı GC30 tercih edilebilir gibi söylemlerde bulunmuşlar kararsız kaldım. Eğer böyle bir şey varsa 300 TL fazla verip gönlümü rahat ettirebilirim, sizce ne yapmalıyım?

Aralarındaki fark sadece kablolu kablosuz olmalarıysa bir problem yok ama forumda bazı kişiler GC20 sıkıntılı GC30 tercih edilebilir gibi söylemlerde bulunmuşlar kararsız kaldım. Eğer böyle bir şey varsa 300 TL fazla verip gönlümü rahat ettirebilirim, sizce ne yapmalıyım?
Kablolu ve kablosuz farkı var. GC20 V2 sıkıntılı değil.

İtopya’da 1000 lira hocam.
1689269371085.png

sepete eklenmiyor

Hocam Ankara veya İstanbul’da yaşıyorsanız alabilirsiniz.
İsterseniz aşağıdaki konudan seçebilirsiniz hocam bütçenize göre.

Hocam Ankara veya İstanbul'da yaşıyorsanız alabilirsiniz.
İsterseniz aşağıdaki konudan seçebilirsiniz hocam bütçenize göre.

Maalesef orada yaşamıyorum. Tier listte Nintendo Switch Pro karşıma çıktı bilgisayarda FIFA ve hikayeli oyunları oynuyorum kolla almam mantıklı mı 1000 TL gibi bir fiyatı var karar veremedim.

Maalesef orada yaşamıyorum. Tier listte Nintendo Switch Pro karşıma çıktı bilgisayarda FIFA ve hikayeli oyunları oynuyorum kolla almam mantıklı mı 1000 TL gibi bir fiyatı var karar veremedim.
O konuda pek bir bilgim yok hocam. @Mr. DarkTech hocam gamepad konusunda bilgili.

Geri
Yukarı