Elektronik MSI GC30 V2 1860 TL

Memnunum, 1349TL'ye 1 ay önce amazon.tr'den aldım. 2.4GHz sayesinde kol hem az enerji harcıyor, hem de çok hızlı.
Tam bakmadım ama yazılım ile en kotu 500Hz yapılıyordur, kablolu ile 1000Hz destekliyor. Bluetooth ürünler ile 2.4GHz karşılaştırınca aradaki fark hissediliyor.
Ayrıca masadan kolu alıp MSI logosuna bastıktan 0.5 sn sonra oyuna başlayabiliyorum. Bağlantısı o kadar stabil ve hızlı ki, 8-9 metreden bile çok stabil.
Fakat hak ettiği fiyat Max 1500-1600 arası.

Hocam 2-3 senedir Xbox Controller kullanıyorum bu Controllerı da kullandım dış kaplama plastik kalitesi falan Xbox Controllerin yanına yaklaşamaz. Normal controllerdan 1-1.5 cm falan daha küçük eliniz büyükse konforlu olmayabilir. İmkanınız varsa Xbox tarafına yönelin.

Malzeme kalitesini filan geçin pc eğer joysticki xbox controller olarak görmüyorsa işiniz zor.
Program yükle tuş ata kimi oyun tam görmez tuşları aramakla uğraşırsın halledersin zor bela bi format atarsın sar başa.
Xbox 9. Nesil olmadı en en kötüsü logitech f710 alın takoz gibi ama tak çalıştır bi oyun oynamak için kırk takla atıp strese gerek yok

Bütçeniz mi yok sıfır ikinci el sitelerde zibilyon tane 9. Nesil var aynı paraya daha iyisi varken gereksiz macera bence

Malzeme kalitesini filan geçin PC eğer joysticki Xbox Controller olarak görmüyorsa işiniz zor.
Program yükle tuş ata kimi oyun tam görmez tuşları aramakla uğraşırsın halledersin zor bela bir format atarsın SAR başa.
Xbox 9. nesil olmadı en en kötüsü Logitech F710 alın takoz gibi ama tak çalıştır bir oyun oynamak için kırk takla atıp strese gerek yok.

Bütçeniz mi yok sıfır ikinci el sitelerde zibilyon tane 9. nesil var aynı paraya daha iyisi varken gereksiz macera bence.

Hocam direkt Xbox Controller algılıyor. Maymuna versen bile kullanır, alıcısı zaten bambaşka olay. F710 bu cihazın yanından geçemez.

Hocam 2-3 senedir Xbox Controller kullanıyorum bu Controllerı da kullandım dış kaplama plastik kalitesi falan Xbox Controllerin yanına yaklaşamaz. Normal controllerdan 1-1.5 cm falan daha küçük eliniz büyükse konforlu olmayabilir. İmkanınız varsa Xbox tarafına yönelin.

O kadar abartılacak bir malzeme kalitesi farkı yok. Ben 8. nesil ile aralarında boyut farkı dışında malzemede vs. çok büyük bir fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı