MSI GE60 0ND 459 XTR Klavye tuşları bozuldu

DarkLord

Hectopat
Merhaba, laptopumu açtıktan sonra şifre yazma kısmında klavye tuşlarımın yer değiştirdiğini fark ettim. Sanal klavye ile girebildim masaüstüne fakat klavye tuşlarım çalışmıyor D tuşu enter olmuş, space backspace, a tuşu ş. Sistem geri yükleme yapmak istedim fakat onun içinde şifre yazmam gerekiyor ve sanal klavye açılmıyor o ekranda. Format atmak için BIOS ayarlarına gireyim dedim Del tuşu da basmıyor nasıl düzeltebilirim? Laptopum; MSI GE60 0ND 459 XTR

Windows 10 kullanıyorsanız, aramaya dil ayarları yazıp girin. Bütün ayarların(konuşma hariç) Türkçe olup olmadığını kontrol edebilir misiniz?
dil.png

Hepsi Türkçe ise, tercih edilen diller adı altında Türkçe diline tıklayıp seçeneklere basın. Klavyeleri göreceksiniz, Türkçe Q(QWERTY) mi var sadece?

Windows 10 kullanıyorsanız, aramaya dil ayarları yazıp girin. Bütün ayarların(konuşma hariç) Türkçe olup olmadığını kontrol edebilir misiniz?
Eki Görüntüle 628845

Hepsi Türkçe ise, tercih edilen diller adı altında Türkçe diline tıklayıp seçeneklere basın. Klavyeleri göreceksiniz, Türkçe Q(QWERTY) mi var sadece?
Bölge ayarlarım farklı, bir programın düzgün çalışması için uzun zaman önce değiştirmiştim. Klavye ayarlarında ise sadece Türkçe Q(QWERTY) var evet.
Format atmama rağmen düzelmedi acaba sorun donanımsal mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı