MSI GE60 2PC-090XTR Apache VS Asus N550JK-CN167D

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'da aslında 4 gb ram var. Bunu biraz daha farklı yorumlayarak 4x2 RAM oluyor yani 8gb ram. Multimedya işlerde iyi olabilir ancak oyunlarda iyi midir onu bilmiyorum. Onuda başka bir arkadaş verirse öğrenmiş oluruz. Yanlışsa da lütfen düzeltin.

İki bilgisayarda güzel ancak ağırlıklı oyun oynamayı düşünüyorsan tabii ki MSI almalısın. Çünkü oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş bir bilgisayar. Soğutma sistemi, klavyesi, ekranı ve daha bir çok parçası bilgisayarı oyun oynarken daha avantajlı hale getiriyor.

Merhaba, ben Asus'u kullanıyorum. İncelememe de bakabilirsin. Asus'tan şaşma derim. Malzeme kalitesi, ses kalitesi vs. Asus tasarımıylada çok şahane ben çok memnunum. Canavar gibi masaüst pc vardı ondan bile iyi performans veriyor. SSD Olmamasına rağmen photoshopu ssdli masaüstü pcden hızlı açıyor. Mesela masaüstü pcmde AC BLAG FLAG yüksek ayarlarda kasma yaparken bu ultrada canavar gibi banamısın demiyor. Ben ısındığını hiç fark etmedim elini koyduğun hiçbir yer ısınmıyor. Ekran altı bölümü ısınıyor fakat:) sitese incelemem var bence bir bak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı