MSI Ge60 2pc -496xtr

Buğra Akın

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle şunu belirteyim: mobilden giriyorum(Yazım yanlışları için k.b). Merhaba arkadaşlar ben başlıkta ki ürünü almak istiyorum. Daha önceden bu ürünü kullanmış arkadaşlar deneyimlerini benimle paylaşırsa çok sevinirim. Sizce f/p bir ürün mü? Alınabilir mi? Yoksa 17.3 inç olan GE70'e mi yöneleyim? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle @Recep Baltaş ve @Silinen üye Abimin. (Allah aşkına ban atmayın artık. Vallahi mobilden giriyorum. )

Son düzenleme:
Orta sınıf çok güzel iki oyun laptobu ge60 ve ge70. F/p kismina gelirsek ülkemizin muhtesem vergilerinde bize lüks :). Yurtdışında daha iyi laptoplar almak mümkün aynı bütçe ile. Seni pişman etmez iki üründe fakat 17.3 inc veya 15.6 inc kısmı zevk meselesi, oyun öncelikli isen ge70 17.3 inc bence daha iyi olur.( mobilden uygun imla ile yazmaya çalıştım, canim çıktı. 20dk dır bunu uğraşıyorum ilk banımı dün yedim bende :) )

Ekran boyutu meselesi tamamen senin zevkine kalmış, çok gezerim portatif olsun diyorsan ge60, oyunlarda büyük ekran keyfi istiyorsan ge70 alırsın. Yani bu tamamen kişisel zevk.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı