MSI GE60 602XTR veya GE60 0ND-454TR

cht1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. KnightOnline için notebook konum vardı ve karara vardım. MSI GE60 serisinden 2 notebook'a arasında kaldım.

Pcdepo.com'da
MSI GE60 602XTR Notebook - 2,081.89 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

MSI GE60 602XTR - 128GB SSD + İşletim sistemi yok + Çanta + Mouse Fiyatı 12 Taksit : 2,250 TL

Vatan computer'de
VATAN COMPUTER - MSI - GE60 NOTEBOOK CORE

MSI GE60 NOTEBOOK - SSD YOK + WİNDOWS 8 + Çanta Fiyatı 12 Taksit 2,150 TL

Şimdi arkadaşlar internetten alışveriş yapmamış biriyim (notebook konusunda). Üniversite öğrencisiyim, paranın değerini bilen birisi olarak PCdepo'dan almak mantıklı geliyor ama işletim sistemi kaça patlar bana ve güvenilir mi ? Müşteri ilişkileri nasıl ? Basabileceğim bir yer var mı ?

Vatan Computer'de SSD eklettigimde fiyatı 2.300'lere falan çıkıyor. En azından PC bozulduğunda basacak bir yer olarak görüyorum. Tavsilerinizi bekliyorum. Yazım hatam varsa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pcdepo.com güvenilir bir site, gönül rahatlığı ile alabilirsin. SSD olan Notebook'u almak daha mantıklı, sorun çıktığı zaman Notebook'u MSI servisine gönderebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı