MSI GE60 Format esnasında siyah ekran

CanerSvs

Femtopat
Merhaba.
MSI GE60 0ND bilgisayarımı gayet normal bir şekilde kapattım ertesi gün açtığımda "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor " diye mavi ekran verdi. Tekrar başladı "otomatik onarma başlatılıyor" dedi ve ekrana bir CMD ekranı gelir gibi olup ekran sonra siyaha geçiyor ve öylece kalıyor. Bende dedim format atayım, daha önceden Rufus ile hazırladığım USB formatım vardı iyi güzel taktım bilgisayarımda direkt F11 ile Boot seçip başlatma özelliği var oradan USB'yi seçtim. O bölümü geçtim fakat ekrana ne format ekranı geliyor ne bir şey ekran kara bir şekilde öylece duruyor. Sonra ne olur ne olmaz BIOS'tan da USB'yi ilk sıraya aldım yine yok. Ama SSD olarak başlattığımda normal mavi ekran kısmına geliyor ne gibi bir problem vardır? USB'yi başka laptopta denedim normal format ekranı geldi yardımcı olabilir misiniz?
Format kısmını düzelttim fakat şuan çok fazla yavaş normalde 20 dakikada attığım format şimdi kurulum başlıyor yazıp bekliyor sebebi nedir acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı