MSI GE60 mı GE70 mi?

GTX650m veya GTX660m ekran kartını kullanıyorur, tam emin değilim ;

f75e1c49a8.jpg

Öte yandan MXM slotu olmasa bile GTX660m oyunları Ultra-High ayarda açabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla uzun süredir MSI GE60 ve MSI GE70 arasındaki farkı bir türlü anlayamamış ikisinin fiyatıda aynı fakat MSI GE70'in 17.3inc ayrıca ram 16'ya kadar çıkabiliyor MXM ekran kartı slotu var vs. fakat sonra biraz araştırdım MSI GE70'in Ramleri 1333MHz demekki anakart 1333Mhz destekliyor kötü yanı bu sanırım. Ben şahsen kilodan ve ekran boyutu çok büyük olduğundan rahatsız değilim fakat bu vatan bilgisayardaki MSI GE60 Blu-Ray özelliği var + Ramleri 1600Mhz vs. daha iyi gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Affına sığınarak Recep Abi GT60 nerden çıktı konu GE60 ve GE70 konusuydu?

Bu soruyu neden sorduğunu anlamadım açıkçası :) Oğuzhan artık 15.6" önermeyeceğim dedi MXM olmadığı için. Ben de diyorum ki 15.6" olup da MXM slotu olan modeller var ;)

Konuya ortadan dalımanın zararlarını da gösterdik böylelikle. Ama bir MXM slot farkı olacak diye(tabii yine bazı şeyler farklı da) 800-900 tl vermek çok aklıma yatmıyor. Çünkü notebook upgrade'i sen her ne kadar yapmış ta olsan zor hala ülkede.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı