MSI GE62 2QC-606XTR vs MSI PE60 6QE-407XTR

Notebook

Hectopat
Daha fazla  
MSI PE60 6QE-407XTR Core i7-6700HQ 8GB 1TB GTX960M 15.6" Full HD FreeDOS | sanalmarketim

MSI GE62 2QC-606XTR Apache Core i7-5700HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX960M 15.6" Full HD FreeDOS | sanalmarketim

Bir bir buçuk ay içersinde yeni bir bilgisayar alıcam iki cihaz arasında kaldım. Aralarında oyunlarda perforans farkı olur mu? Tasarımından dolayı pe60 tan yanayım ama yinede karar veremedim.
Ayrıca visual studio gibi programlarıda kullanıyorum.

Performans farkı yoksa pe60 alıcam.

Bu iki bilgisayarda beni en az 3 yil goturebilir mi?

Son düzenleme:
MSI PE60 6QE-407XTR Core i7-6700HQ 8GB 1TB GTX960M 15.6" Full HD FreeDOS | sanalmarketim

MSI GE62 2QC-606XTR Apache Core i7-5700HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX960M 15.6" Full HD FreeDOS | sanalmarketim

Bir bir buçuk ay içersinde yeni bir bilgisayar alıcam iki cihaz arasında kaldım. Aralarında oyunlarda perforans farkı olur mu? Tasarımından dolayı pe60 tan yanayım ama yinede karar veremedim.
Ayrıca visual studio gibi programlarıda kullanıyorum.

Performans farkı yoksa pe60 alıcam.

Bu iki bilgisayarda beni en az 3 yil goturebilir mi?
Hocam performans olarak da PE60 daha üstün bir cihaz. Gerçi çok fark yok ama PE60'ın işlemcisi son nesil. Tek eksiği SSD. Ayrıca 2 ürünün de FreeDOS olarak geldiğini unutmayın.

ssd fiyat falan önemli değil ssd'yi sonradanda alıp takabilirim benim için önemli olan oyun ve kod yazmak kullandığım programlardaki performansı ve beni özellikle oyun konusunda 3 yıl götürmesi.

Bende bunu almayı dusunuyorum almalimiyim
bu laptop özellikleri olarak iyi bir laptop fakat almalımıyım sorusu kişiden kişiye değişir. Oyun ve diğer çoğu işin üstesinden gelebilecek bir laptop ikisi de.
Ayrıca yanlış anlamayın ama zaten bir konu açmışsınız. 1 aylık bir konuyu hortlatmanın bir alemi yok. oradan etiketleyebilirdiniz istediğiniz kişileri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı