MSI GE62VR 7RF ve Laptop Önerisi

mertmf

Hectopat
Daha fazla  
Haziran ortasında bu modeli almak istiyorum fakat aklıma takılan bir kaç soru var. Öncelikle modelin GPU'su GTX 1060 3GB. Sizce 3 GB yeterli mi? 6 GB modellerine baktığımda aşırı pahalı olduğunu gördüm o yüzden 1050 Ti 4 GB ve 1060 3 GB arasında kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı? Bir de GS43VR 7RE modeli var ancak onun ekranı 14 inç. O yüzden o da pek mantıklı gibi görünmüyor. Bütçem 6000 TL. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1050 Ti olan GE72 7RE'yi KDV indiriminde aldım ama bütçe yetse 1060 3 GB alırdım. GE62VR 7RF al bence, çok daha iyi performans verir. (Şimdi baktım da N11'de 6300 TL olmuş laptop. Ben GE72 7RE'yi 6200 TL'ye almıştım. Ballısın kardeşim. Tükenmek üzere, hemen al bence)

Ben 1050 Ti olan GE72 7RE'yi KDV indiriminde aldım ama bütçe yetse 1060 3 GB alırdım. GE62VR 7RF al bence, çok daha iyi performans verir. (Şimdi baktım da N11'de 6300 TL olmuş laptop. Ben GE72 7RE'yi 6200 TL'ye almıştım. Ballısın kardeşim. Tükenmek üzere, hemen al bence)
Hocam bu kdv indirimleri ne zaman giriyor ve hangi sıklıkta bilginiz var mı ?

Cevaplarınız için teşekkürler. Forumda bir kaç konuyu araştırdığımda hepsiburada'da kdv indirimi olduğunu gördüm. Sanırım kdv indirimini bekleyip GE62VR alacağım. Eğer indirimden sonra fiyatı cazip olursa 1060 6GB olan GS63VR modeli de düşünebilirim belki :)

Cevaplarınız için teşekkürler. Forumda bir kaç konuyu araştırdığımda hepsiburada'da kdv indirimi olduğunu gördüm. Sanırım kdv indirimini bekleyip GE62VR alacağım. Eğer indirimden sonra fiyatı cazip olursa 1060 6GB olan GS63VR modeli de düşünebilirim belki :)

Bende temmuz başı gibi MSI GE62VR 7RF modelini almak istiyorum inşallah kdv indirimine girer ise.Hepsiburada da oluyormuş bazı zamanlar.

Hocam bu kdv indirimleri ne zaman giriyor ve hangi sıklıkta bilginiz var mı ?

Vatan bilgisayar'da son 1 ay içerisinde 23 Nisan ve 1 Mayıs'ın olduğu hafta sonlarında KDV indirimi yapıldı.
Hepsiburada'da en son 23 Nisan'dan sonraki hafta yapıldı. Bence 1-2 haftadan tekrardan yapılabilir.
En kötü ihtimalle 9 Haziran'da yani okulların kapandığı hafta yapılır diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı