MSI GE66 Raider 10SF-285 vs MSI GE75 Raider- 10SF-286

alparo

Hectopat
Makaleler
1

Hangisi daha iyi? Ge 75 Raider'in tasırımını çok sevdim, ama ge 66'nın üstün yönü var mıdır? 75 ile 66 arasındaki fark ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
ge 75 de ısınma sorunu var gibi araştırın isterseniz. ben almak için niyetlenmiştim vazgeçtim. rtx 3000 serisi alabilirseniz ileriye dönük daha iyi olur bence. ben amazon.comdan gp66 siparişi verdim 3070li indirim gördüm.

ge 75 de ısınma sorunu var gibi araştırın isterseniz. ben almak için niyetlenmiştim vazgeçtim. rtx 3000 serisi alabilirseniz ileriye dönük daha iyi olur bence. ben amazon.comdan gp66 siparişi verdim 3070li indirim gördüm.
Hocam GE sersinin GP ve GL'den daha iyi olması gerekiyor, ısınma sorunu olması çok mümkün değil hatta üzerinde fanları tam güç çalıştırmak için bir buton var, bastığında fanlar sanki elektrik süpürgesi gibi ses çıkarıp dönmeye başlıyor, videosunu izledim 7-8 derece düşürüyor. RTX 2070 benim için yeterli.
msı laptopların.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

incelemeleri izleyin hocam ben daha önce çok fazla inceleme videosu izledim. işlemci sürekli 95 derecede ve 97-98e çıktığı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

incelemeleri izleyin hocam ben daha önce çok fazla inceleme videosu izledim. işlemci sürekli 95 derecede ve 97-98e çıktığı oluyor.
Hocam dikkat ettiyseniz videodaki laptop RTX 2080 SUPER ekran kartına ve 10750H işlemciye sahip, alacağım modelde ise RTX 2070 10875H ikilisi var, "incelenen laptop yanıyor resmen, bu laptopta kesin çok ısınacak" diye düşünmek pek sağlıklı bir düşünme biçimi değil.Çok teknik bilgim yok ama 10750H'in RTX 2080 super'i beslemekte biraz zorlandığını bu yüzden daha fazla çalıştığını ve ısındığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı