MSI GE70 2OE-049XTR Oyun Performansı Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yani siz şimdi bu bilgisayarı seneye mi alacaksınız?

Yani bu yaz tam olarak seneye değil, ufak bir ihtimal ilkbaharda da alabiliriz, derslerime çalışmamla alakalı...

- - - Güncellendi - - -

Böyle bir şaşırma yok ya :)
son_goku: "Ne yani siz şimdi bu bilgisayarı seneye mi alacaksınız?"
Harbidende biraz saçma olmuş Seneye alacağın bir bilgisayar için bu kadar muhabbete gerek bile yok. Kim bilir daha neler çıkar o zamana kadar.

İnşallah daha güzel şeyler çıkar ama ben seneye derken, bu yazı kastetmiştim, belki ilkbaharda da olabilir :D

Seneye alınacak bilgisayar için şu an araştırma yapmaya gerek yok. Konuyu kilitliyorum (yetkim yok ve Sercan'a özenti :) )

Seneye alınacak bir bilgisayar için mi bu muhabbetler döndü?

Biraz tuhaf kabul ediyorum ama olsun yani ne olacak sanki, ayrıca ben derslerime ne kadar iyi çalışırsam o kadar erken alınacak bu bilgisayar bana, babam şimdi alsa ben ders felan çalışamam bunu biliyor :)

- - - Güncellendi - - -

Seneye alınacak bilgisayar için şu an araştırma yapmaya gerek yok. Konuyu kilitliyorum (yetkim yok ve Sercan'a özenti :) )

:D Tam olarak seneye demeyelim, bu yılın ilkbaharı veya yazında, benim çalışmama bağlı :)

Biraz tuhaf kabul ediyorum ama olsun yani ne olacak sanki, ayrıca ben derslerime ne kadar iyi çalışırsam o kadar erken alınacak bu bilgisayar bana, babam şimdi alsa ben ders felan çalışamam bunu biliyor :)

- - - Güncellendi - - -

:D Tam olarak seneye demeyelim, bu yılın ilkbaharı veya yazında, benim çalışmama bağlı :)

O zaman 2-3 hafta kala açarsınız konuyu. Konu kilit, iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı