MSI GE70 2QE BIOS Güncelleme

Mustafatekno

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bilgisayarın fabrika çıkışlı biosunu güncellemem gerekiyor mu?Ürünü yeni aldım fakat önceden güncelleyip halletmek istiyorum. Bu modelin bios güncellemesi mevcut mu? Mevcut ise bios güncellemesini paylaşır mısınız? Bir de nasıl güncelleyeceğimi anlatan bir konu var ise benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Merhabalar, öncelikle CPU- Z programı ile Mainboard sekmesinden güncel bios bilgilerine göz atın. Şu an bilgisayarınızdaki en yeni bios 27- 12- 2015 tarihine ait. Orada yazan bios tarihi daha eskiyse güncelemeniz gerekmektedir. Güncellemeniz gerekiyorsa ve laptobunuzun tam modeli MSI GE 70 2QE APACHE PRO ise aşağıdaki linkten güncel bios' a ulabilirsiniz. Bu değilse tam modelini yazıp resmi MSI sitesinde bulabilirsiniz.
Support For GE70 2QE Apache Pro | MSI Global | Laptops - The best gaming laptop provider

Ayrıca MSI UEFI BIOS, FİRMWARE VE VBİOS günceleme rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler yardımın için. Başka bir siteden daha güncelini bulma imkanım yok mu? Ami bios sitesi üzerinden pek bir şey anlamadım.

Bios güncellemesi günlük veya aylık gelen bir günceleme değildir. Bilgisayarınıza en son gelen bu tarihte gelmiş belki daha gelmeyecek belkide 1 sene sonra gelecek onu bilemezsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı