MSI GE70 Killer Lan Wireless ile Nasıl Kullanılır?

owsla

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta önce MSI ge70 267XTR aldım fakat şu Killer Lan olayını bir türlü çözemedim. Wifi olarak bağlanıyorum internete, hangi driverı yüklemem gerekiyor?

ElEV4A.jpg

Şu anda bu yüklü ama nasıl çalıştıracağımı anlamadım, doğru program mı onu da bilmiyorum.

rLdgb7.jpg

Battlefield 3 oynarken programı nasıl ayarlayacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de araştırınca öğrenmiştim. Sadece kablo ile bağlanınca killer sistemi devreye giriyor, wifi olarak Realtek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Killer Lan, kablo ile bağladığınızda en düşük ping değerlerini almanız için MSI'nın deteklediği bir program. Wi-Fi'de çalışmıyor.

Son düzenleme:
Killer Lan, kablo ile bağladığınızda en düşük ping değerlerini almanız için MSI'nın yaptığı bir program. Wi-Fi'de çalışmıyor.
Yanlış bilgilendirme lütfen. ;) Killer Lan yongası başka bir firma tarafından üretiliyor ve tüm anakart üreticilerine satılıyor. Yani MSI'a özgü bir şey değil. Ayrıca sürücü konusunda bir tek ürünün kendi sitesindeki sürücülerden ediniyorsun. Böyle bir dezavtanjı var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı