MSI GE76 Raider oyunlarda düşük FPS değerleri

Sorun galiba oyunlarla alakalı. 3DMark ile testler yaptım ve gayet iyi ortalama üstünde skorlar aldım. Galiba bir sıkıntı yok. Yardımlarınız için teşekkürler.

Sorun galiba oyunlarla alakalı. 3DMark ile testler yaptım ve gayet iyi ortalama üstünde skorlar aldım. Galiba bir sıkıntı yok. Yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam sentetik testlerde sorun olmaması iyi ancak oyunlarda bu sonuçlar normal değil. En azından SW2 için. Mux Switch olan ve çift kanal RAM'li bir cihaza RTX 3070 eşlik ediyor. Her şeyin olması gerektiği gibi performans vermesi gerekir. Potansiyelin altına razı olmayın. İyi oyunlar...

Hocam Star Wars’ ta çoklu oyunculuda durum böyleydi. Ancak hikaye moduna girdiğimde 170 FPS civarlarında aldım. Anladığım kadarıyla oyunun çoklu oyunculu kısmında bir sorun var. Başka oyunlarda da test için oyun yüklüyorum şu an. Yoksa onun dışında bu kadar ütopik miktarlarda para verdiğim bir bilgisayarda potansiyelin altına razı olmam 🙂. Açıkçası fazla moralim bozulmuştu, şu an bir tık daha rahat hissediyorum. Haftaya cumartesiye kadar 14 gün iade sürem devam ediyor. Başka testler de yapacağım, eğer problem devam ederse hiç düşünmeden iade ederim. Sonuçları da sizinle paylaşırım 😊. İlginiz, alakanız için tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı