Satılık MSI GeForce GTX 1050 Ti Aero ITX 4 GB

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Yükseltme yapacağım için satıyorum. Temiz kullandım, overclock vesaire yapılmadı. Kasamın haftada 1 tozunu alırım, tertemiz durumda. Oyun performansı gayet iyi durumda. PUBG - Fortnite - Apex - CS:GO - LoL - Rainbow Six Siege vb tüm multiplayer oyunlarda iyi FPS alıyor. 2019-2020 yılında çıkmış iyi grafikli oyunlar harici piyasadaki tüm oyunları gönül rahatlığıyla oynatır diyebileceğim bir kart. (bu yıllar için çıkan oyunlarda sadece garanti edemiyorum ama eminim birçok oyunu yine oynatır.) Zaten bu forumda bu kartı anlatmaya gerek yok ama bilmeyenler için kısa bir özet geçtim.

Aero ITX olması sizi üzmez. Hemen hemen tüm diğer 1050 Ti'lar ile aynı FPS değerlerini yakalamakta. Isınma problemi yaşamadım. Kasam ferah.

Fiyat olarak 750 ₺ düşündüm. Sarı sitede 900 ₺ aşağı yok bu arada kontrol edebilirsiniz. (Kasayı açmaya üşendiğim için stock görsel koyuyorum. Dediğim gibi temiz kullandım. İlan uzun süre kalırsa fotoğrafları güncellerim.)

Ürünü 2018 yılında aldım.

x5_881656978o5g.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düşündüğünüz fiyat bu mudur?

Konuyu yöneticiler kapatabilir, maalesef hızlı satılması gerekiyordu. Alacağım ekran kartı tekrar zamlandı o yüzden kaldık yine emektara. @manhat kusura bakma kardeşim sen de. :(

Geri
Yukarı