MSI GeForce GTX 1660 Super alınır mı?

Hmpr

Femtopat
Daha fazla  
MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus 6 GB XS OC GDDR6 alınır mı?

Neye göre alınır mı diye soruyorsunuz? Biz bunu nereden bilip cevap verebiliriz.

Isınma sorunu olan bir model. Ama iyi hava akışına sahip bir kasanız varsa sorun olmaz. Fiyatı ne kadar bu arada?

Hocam eğer imkanınız varsa başka modele yönelin 1660 Ti vb. Çünkü bu kartların bazı serilerinde Top screen flicker denilen sorun var. Ben aldım iade ettim. Belki sizde sorun olmayabilir ama bunu göz önüne alıp düşünün.

Buna benzer tonla konu var yurt dışı kaynaklarında ve ben nvidia yurt dışı ile görüştüm çözüm bulamadılar.

Bu sorunu bende yaşıyorum. Acaba oyundaki akıcılığı etkiler mi bu ? Sanki oyunlarda istediğim akıcılığı tam olarak alamıyorum.

Bu sorunu bende yaşıyorum. Acaba oyundaki akıcılığı etkiler mi bu ? Sanki oyunlarda istediğim akıcılığı tam olarak alamıyorum.
Ben oyunlarda bir sorun yaşamadım bu sorunu görmedim belki oyunu oynarken anlamamış olabilirim. Performansa pek etkisi olacağı konusunda bir şey bilmiyorum ama çok can sıkıcı bir sorun. Nvidia bir şeyler yapması lazım ama yapmıyor.

Bu sorunu bende yaşıyorum. Acaba oyundaki akıcılığı etkiler mi bu? Sanki oyunlarda istediğim akıcılığı tam olarak alamıyorum.

Oyunlarda sorun yaşamazsınız, düşük yükte oluyor. Browser oyunda yaşarsın ama AAA oyunlarda olmaz. E-spor oyunları oynuyorum ben onlarda da olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…