MSI GeForce RTX 2060 Ventus XS vs Zotac GeForce Gaming RTX 2060

xAREN

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir PC topluyorum ve bu iki ekran kartı arasında kaldım. Lütfen hangisini tercih ettiğinizi ve sebebiyle yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2060 VENTUS XS kullandım. Kart Bf5'te 74-76 dereceleri görüyor yaz aylarında klimasız odada. Sessiz çalışıyor. Öneririm.

Ventus XS'i öneririm. Maksimum çekirdek hızı daha yüksek ve OC yapabilmenizi sağlayan MSI yazılımına sahip olursunuz. Daha verimli bir OC performansıda alırsınız ama aradaki 300 TL'ye kıyılırmı derseniz. Meh...

Hangisi uygunsa onu almalısın ama. İki kart da benzer soğutmalı.

Bu kartlara bu paraları vermek yazık olur. 3700 liraya RTX 2060S alınıyor. Zotac RTX 2060'ı 3150 liraya Sinerji'den alabilirsiniz.

Arkadaşın önerdiği 2060S alınır. Ama 2060'da yetecekse önerim budur.

Bütçe arttırıp RTX 3060 Ti'da bakabilirsiniz.

RTX 2060 VENTUS XS kullandım. Kart Bf5'te 74-76 dereceleri görüyor yaz aylarında klimasız odada. Sessiz çalışıyor. Öneririm.
Teşekkürler
Teşekkürler
Hangisi uygunsa onu almalısın ama. İki kart da benzer soğutmalı.
Teşekkürler
Zocat öneririm, 300 TL farka değmez. Ayrıca Zotac daha şık.
teşekkürler
Teşekkürler ama vatan bilgisayara gidip toplayacağım yani alabileceğim ekran kartları sınırlı.
Teşekkürler fakat vatandan topluyorum yani elimde olan ekran kartı kısıtlı bu fiyata o ikisi arasında kalmıştım sağ ol yorumun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…