MSI Geri Ödeme Kampanyası

MrDentist

Hectopat
MSI şubat 17'den başlayarak bir ay içinde yapılan anakart-işlemci alımı için geri ödeme kampanyası yaptı. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra 1 ay içinde ödemelerin dolar hesabına yapılacağını beyan etti. Bazı katılımcılar 1 ay dolmasına rağmen henüz ödeme yapılmadığı söylüyor ve ayrıca bugün MSI tarafından katılımcılara ödemelerin TL olarak yapılacağına dair mailler atıldı. Mevcut kampanyaya göre 44$ iade hakkım vardı, 44 TL mi ödeme yapılacak şimdi? 😀 Israrla dolar hesap IBAN numarası aldılar bizden. TL olarak ödeme yapmayı nasıl planlıyorlar? Şayet 44 TL olarak ödeme yaparlarsa hukuki olarak bir hakkımız var mı?

Gelen mail;

Hello,
Claim ID: 68331
Thank you for your recent participation in the MSI Cashback promotion.
Please be advised that your cashback payment will no longer be made in USD and will be paid in TRY.
We apologise for any inconvenience and thank you for your understanding.
Kind Regards,
MSI Promotional Support

Yapılan promosyonun linki;

44 dolar ödeme yapılacak dedikten sonra 44 TL ödeme yaparsalar, MSİ gibi bir firmaya yakışmayan hareket olur. Bunu yapacaklarını sanmıyorum. Belki TL'ye çevirerek ödeme yapmayı planlıyorlardır.

Katılım için son alım tarihi 17 Mart olmalı. Alım tarihinden 1 ay sonra kampanya katılım linkinden kayıt yapılıp, kayıt yapıldıktan sonra 1 ay içinde ödeme yapılması gerek koşullar gereği.

Dolar kuruna göre satış yaptıklarını düşünürsek TL'ye çevirerek ödeme yapmaları gerekir yani 312TL civarı.

Dolar kuruna göre satış yaptıklarını düşünürsek TL'ye çevirerek ödeme yapmaları gerekir yani 312TL civarı.
Hüküm ve koşullar sekmesinde defalarca dolar olarak ödeme yapılacağı yazıyor ve bizden dolar iban numarası aldılar. Dolar hesabına TL ödemesi nasıl yapılabilir?

Hüküm ve koşullar sekmesinde defalarca dolar olarak ödeme yapılacağı yazıyor ve bizden dolar iban numarası aldılar. Dolar hesabına TL ödemesi nasıl yapılabilir?
O konu hakkında maalesef bilgim yok ancak 312Tl ödeme yapmazlarsa yurt dışında 500 dolar olan bir ürünü burda da 500Tl'ye satmaları gerekiyor mantıken.

@Recep Baltaş Konuyla alakalı bilginiz var mı acaba? Sizce bir mağduriyet yaşanacak mı?

MERHABA AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM AŞAGIDAKİ LİNKTEN İNCELEYİN
https://www.technopat.net/sosyal/konu/msi-geri-oedeme-kampanyasinda-insanlari-kandiriyor.916755/

1- ÖDEMELER TL OLARAK DÖVİZ KURU ÇEVRİLİP YAPILACAKMIŞ VE BİRAZ GECİKMELİ OLARAK
2-BAŞTA VERİLEN DOLAR HESAP NUMARANIZI DEGİŞTİRİP BANKANIZIN SWIFT KODU İLE TL İBANI ATMANIZ GEREKİYOR YOKSA TL DOLAR HESABINA GİTMİYO ...AŞAGIDADA ÖDEMELERİN SON HALİ VAR BANA DAHA GELMEDİ

LÜTFEN SİZDE BİLGİ VERİN
[email protected] İBAN GÜNCELLEME İÇİN MAİL ATIN

Hello,

Claim ID: 68087

The cashback payment for your MSI Cashback claim has now been converted from USD to TRY, at a rate of 1 USD to 7.11 TRY:

USDTRY
17.11
1178.21
17120.87
22156.42
33234.63
44312.84
55391.05
61433.71
66469.26
72511.92
77547.47
83590.13
Your payment shall be processed within the next few working days by our accounts department. A further notification shall be emailed to you once this has been successfully dispatched.

Thank you once again for your understanding.

Kind Regards,
CEVABI YAZDIM İNCELEYİN

MERHABA AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM AŞAGIDAKİ LİNKTEN İNCELEYİN
https://www.technopat.net/sosyal/konu/msi-geri-oedeme-kampanyasinda-insanlari-kandiriyor.916755/

1- ÖDEMELER TL OLARAK DÖVİZ KURU ÇEVRİLİP YAPILACAKMIŞ VE BİRAZ GECİKMELİ OLARAK
2-BAŞTA VERİLEN DOLAR HESAP NUMARANIZI DEGİŞTİRİP BANKANIZIN SWIFT KODU İLE TL İBANI ATMANIZ GEREKİYOR YOKSA TL DOLAR HESABINA GİTMİYO ...AŞAGIDADA ÖDEMELERİN SON HALİ VAR BANA DAHA GELMEDİ

LÜTFEN SİZDE BİLGİ VERİN
[email protected] İBAN GÜNCELLEME İÇİN MAİL ATIN

Hello,

Claim ID: 68087

The cashback payment for your MSI Cashback claim has now been converted from USD to TRY, at a rate of 1 USD to 7.11 TRY:

USDTRY
17.11
1178.21
17120.87
22156.42
33234.63
44312.84
55391.05
61433.71
66469.26
72511.92
77547.47
83590.13
Your payment shall be processed within the next few working days by our accounts department. A further notification shall be emailed to you once this has been successfully dispatched.

Thank you once again for your understanding.

Kind Regards,

CEVABI YAZDIM İNCELEYİN

Bilgilerimi tekrar mail yoluyla kendilerine iletince gelen cevap. Bilgiler güncellenmiş en kısa zamanda ödeme yapacaklarmış.

Good Afternoon.

We thank you for your message.

Your bank details have been updated in the system.

We would also like to inform that we are experiencing a delay in refunds since we were unable to process the payment in USD.

We can only apologise for the inconvenience caused.

However, please rest assured that you are our priority and we are striving to complete the payment as soon as possible.

You will be automatically notified when the payment is completed.

We thank you in advance for your patience and understanding and remain at your disposal for any further information.

Geri
Yukarı