MSI GF-65 Thin 10sdr RAM takviyesi

buenos

Centipat
Merhaba,

1 hafta kadar önce aldığım cihaza 8 GB RAM takviyesi yapmak istiyorum. Aynı cihaz için daha önce konu açanlar olmuş ancak benim cihazımda farklı frekansta bir RAM var sanırım. CPU-Z ile baktığımda 3200MHz olarak gözüküyor, görev yoneticisi ise 2933 olarak gösteriyor ve bildiğim kadarı ile bu model 2666MHz destekliyor. Buna benzer bir durum yaşayan oldu mu acaba? Kaç MHz'lik RAM almak gerektiğini bilemedim.

Dosya Ekleri

• cpuz1.png
    cpuz1.png
    71,1 KB · Görüntüleme: 23
  • cpuz2.png
    cpuz2.png
    93,8 KB · Görüntüleme: 31
  • gorevyonetıcısı.png
    gorevyonetıcısı.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

1 hafta kadar önce aldığım cihaza 8 GB RAM takviyesi yapmak istiyorum. Aynı cihaz için daha önce konu açanlar olmuş ancak benim cihazımda farklı frekansta bir RAM var sanırım. CPU-Z ile baktığımda 3200MHz olarak gözüküyor, görev yoneticisi ise 2933 olarak gösteriyor ve bildiğim kadarı ile bu model 2666MHz destekliyor. Buna benzer bir durum yaşayan oldu mu acaba? Kaç MHz'lik RAM almak gerektiğini bilemedim.
Merhaba
Bir çok marka artık sadece 3200 MHz ram kullanıyor. Bilgisayarınızda 2933 MHz de çalışıyor olabilir. Bu bir problem değil. Yeni alacağınız ramide 3200 MHz cl22 seçmenizde fayda var .

Yeni konular

Geri
Yukarı