MSI GF63 ekranın sağ alt tarafında ışık süzmesi

bbatu

Centipat
İyi akşamlar, msigf63 Thin 10scsr modelini Hepsiburada’dan 6 gün önce aldım. Ekran siyah olduğunda sağ alt tarafında küçük bir ışık süzmesi oluyor. Biraz araştırdım ince çerçeveli laptoplarda ve IPS panelli laptoplarda olabiliyormuş. İade veyahut servisle görüşmem gerekiyor mu? İleri de bir sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar, msigf63 Thin 10scsr modelini Hepsiburada’dan 6 gün önce aldım. Ekran siyah olduğunda sağ alt tarafında küçük bir ışık süzmesi oluyor. Biraz araştırdım ince çerçeveli laptoplarda ve IPS panelli laptoplarda olabiliyormuş. İade veyahut servisle görüşmem gerekiyor mu? İleri de bir sıkıntı yaşatır mı?
İleride sorun çıkarır mı bilmem ama göze battığı kesin. İade veya değişim talep edebilirsiniz çünkü garanti kapsamına giriyor.

Eğer ürünü iade etmeyi düşünüyorsanız. Sakın ama sakın "ürünün şurasında şu sorun var" demeyin. Direk garantiye yönlendirir bir sürü uğraştırırlar. "Cihaz beklediğim gibi gelmedi 15 günlük iade hakkımı kullanarak iade etmek istiyorum." Olarak iade işlemi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı