MSI GF63 Thin 11UC-616XTR laptop alınır mı?

Bütçe
20.000
Arkadaşlar piyasa çok karışık bunu bulabildim bu alınır mı? İyi mi? Bütçem 20k siz de önerirseniz sevinirim. Link

Alınmaz. GF serisi zaten bence ortalama üstü sıcaklıkta çalışıyor üstüne GF63 modelinde tek 1 fan var.

Kanka laptop alma onun yerine bu sistemi al PTA-GreenHellv2 RTX 3070 | Pta Store emin ol ki %30 daha fazla performans verecektir, oyun laptoplarinin ömrü kisa oluyor kullandim deneyimli birey olarak söylüyorum.

Laptop alıyorsa bir sebebi vardır değil mi? Kasa almayı oda biliyor.

Alınmaz. GF serisi zaten bence ortalama üstü sıcaklıkta çalışıyor üstüne GF63 modelinde tek 1 fan var.

Laptop alıyorsa bir sebebi vardır değil mi? Kasa almayı oda biliyor.

Oyun icin aldigi aşırı belli hem de neredeyse ayni fiyata daha yüksek performansli PC almak bence daha karli, bir de tavsiye vermek istedim.

Kardeşim dalga mı geçiyorsun? Adam laptop istiyor sen kasa al diyorsun :d herkes 7/24 oturduğu yerden internette film dizi izlemek veya oyun oynamak için bilgisayar almıyor.

Tavsiye vermek istedim kanka öyle bir bilgisayarla baska ne yapacagi hiç aklima gelmedi.

Oyun icin aldigi aşırı belli hem de neredeyse ayni fiyata daha yüksek performansli PC almak bence daha karli, bir de tavsiye vermek istedim.

Tavsiye vermek istedim kanka öyle bir bilgisayarla baska ne yapacagi hiç aklima gelmedi.

Laptop alan insan taşır, gezer ve her zaman yanında bir cihaz ister. O da biliyor masaüstü almayı. Laptop konularına kasa önermeyin artık.

Amma uzattin konuyu insanlarin kötü yanini bulunca sürekli bahsetmek cokmu hos?

Kötü yanından bahsettiğimi hatırlamıyorum. 2 mesaj yazdığım içinde sürekli bahsetmiş olmuyorum. Laptop konusuna masaüstü önerip üstüne 2 mesajınızda da masaüstünü övmüşsünüz. Ben ise size laptop almanın sebeplerini yazdım ve laptop konularına direk "masaüstü al" dememeniz gerektiğinden bahsettim"

Yeni konular

Geri
Yukarı