Çözüldü MSI GF65 Thin 10SDR-638xtr mikrofonu sesi almıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pcKopat08

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Normalde düzgün çalışan ve yerinden kıpırdamayan bilgisayarımın dahili mikrofonu sesi almıyor. Aygıt çalışıyor gözüküyor ama ses girişi yükselmiyor düzey olarak. Harici taktığım kulaklığımın mikrofonundan gelen sesi algılıyor ve kaydedebiliyor. MSI'nın Nahimic ve Realtek sürücülerini sildim ve yükledim kendi sitesinden, düzelen bir şey olmadı. Hoparlör düzgün çalışmaktadır sadece dahili mikrofon çalışmıyor.

Model.
MSI GF65 Thin 10SDR-638xtr

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Merhabalar,
Normalde düzgün çalışan ve yerinden kıpırdamayan bilgisayarımın dahili mikrofonu sesi almıyor. Aygıt çalışıyor gözüküyor ama ses girişi yükselmiyor düzey olarak. Harici taktığım kulaklığımın mikrofonundan gelen sesi algılıyor ve kaydedebiliyor. MSI'nın Nahimic ve Realtek sürücülerini sildim ve yükledim kendi sitesinden, düzelen bir şey olmadı. Hoparlör düzgün çalışmaktadır sadece dahili mikrofon çalışmıyor.

Model.
BIOS ayarlarını varsayılan değerlere sıfırlayarak denediniz mi?
Merhabalar,

Model.
BIOS ayarlarını varsayılan değerlere sıfırlayarak denediniz mi?

Çözüm

Geri
Yukarı