MSI GF65 Thin 10UE-045xtr nasıl?

Ryzen ve RTX 30 olan bir modeli bekleyiniz. Ya da 16kya GP66 alın. 1080p canavarı:D gf performans olarak zayıf.
Leopard serisi iyi ancak onda da stok sorunu var. Normalde 3080 li versiyon 19k şuan 3060 lı versiyonları o fiyata.
Normalde kafamdaki bütçe 12k kadardı. 10. nesil i7'li RTX2060'lı bir MSI istiyordum. Aileme aldıracağım için çok uçmak istemiyorum ama almışken iyi olsun da istiyorum bu modelin özelliklerine göre fiyatı uygun geldiği için bir yükseldim. Yeni çıkacak modellerde daha uygun fiyatlı bir bilgisayar olmazsa muhtemelen eski modellere dönerim.

Normalde kafamdaki bütçe 12K kadardı. 10. nesil i7'li RTX2060'lı bir MSI istiyordum. Aileme aldıracağım için çok uçmak istemiyorum ama almışken iyi olsun da istiyorum bu modelin özelliklerine göre fiyatı uygun geldiği için bir yükseldim. Yeni çıkacak modellerde daha uygun fiyatlı bir bilgisayar olmazsa muhtemelen eski modellere dönerim.

Hocam şimdi alacaksanız öneririm bütçenizi de aşmıyor.

İyi akşamlar.
Film izlemeyi seven bir üniversite öğrencisiyim okullar yüz yüze eğitime geçmeden, önümüzdeki 6-7 yıl boyunca Photoshop, AutoCAD gibi programları çalıştıracak, güncel oyunları kaldıracak, kütüphaneye götürdüğümde ses çıkarmayacak, fiyatını hak eden bir laptop arıyorum.
Çok bilgili değilim ama bu model mantıklı geldi yine de emin olamadım, Şubat ayında da 700 liralık Steam kodu veriyorlarmış. Kafamda birkaç soru oluştu, bilen varsa cevaplayabilirse sevinirim.
MSI laptoplar sorun çıkartır mı, çıkartırsa yetkili servisi nasıldır? MSI Thin serisinin ısınma problemi varmış diye okudum doğru mudur? RTX 3060 Max Q nasıl bir ekran kartı, RTX20 serisinden hangisine denk? 45% IPS NTSC nedir, film izlerken rahatsız eder mi? Yakın zamanda daha fiyat/performans bilgisayarı çıkar mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

O ekranla Photoshop kullanmak deveye hendek atlatmak gibi olur.

Normalde kafamdaki bütçe 12k kadardı. 10. nesil i7'li RTX2060'lı bir MSI istiyordum. Aileme aldıracağım için çok uçmak istemiyorum ama almışken iyi olsun da istiyorum bu modelin özelliklerine göre fiyatı uygun geldiği için bir yükseldim. Yeni çıkacak modellerde daha uygun fiyatlı bir bilgisayar olmazsa muhtemelen eski modellere dönerim.
Hocam yani size söyleyeyim rtx 2060 lı laptopların 1080p de oynatmayacağı oyun yok. Eğer ki rtx 2070 veya 3060 istiyorsanız bütçeyi biraz aşmak zorundasınız. Şuan https://www.hepsiburada.com/game-ga...-bilgisayar-p-HBV00000WBZEE?magaza=GAME GARAJ bunu önerebilirim alacaksanız. Ama msi kalitesini yakalayamazsınız.

Hocam şimdi alacaksanız öneririm bütçenizi de aşmıyor.

Teşekkürler hocam, bakayım.
Hocam yani size söyleyeyim rtx 2060 lı laptopların 1080p de oynatmayacağı oyun yok. Eğer ki rtx 2070 veya 3060 istiyorsanız bütçeyi biraz aşmak zorundasınız. Şuan https://www.hepsiburada.com/game-garaj-fenix-10tn-144-c01-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx2070-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBZEE?magaza=GAME GARAJ bunu önerebilirim alacaksanız. Ama msi kalitesini yakalayamazsınız.
2060 bence de yeterli ama bu model 2060 fiyat bandında 3060 max q sunduğu için ilgimi çekti.

Hocam yani size söyleyeyim rtx 2060 lı laptopların 1080p de oynatmayacağı oyun yok. Eğer ki rtx 2070 veya 3060 istiyorsanız bütçeyi biraz aşmak zorundasınız. Şuan https://www.hepsiburada.com/game-garaj-fenix-10tn-144-c01-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx2070-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBZEE?magaza=GAME GARAJ bunu önerebilirim alacaksanız. Ama msi kalitesini yakalayamazsınız.
Monster Tulpar T7 V19.7 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bir de bu modele rastladım Tongfang kasa clevo değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı