MSI GF75 vs Ideapad 3I Gaming

doguihsan

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Thin serisi ısınma sorunlu diye biliyorum. Ayrıca Lenovo'nun 1650ti modelini alırsanız daha iyi performans alabilirsiniz.

Thin serisi ısınma sorunlu diye biliyorum. Ayrıca Lenovo'nun 1650ti modelini alırsanız daha iyi performans alabilirsiniz.
işlemci gücünü 80 e sabitleyince sıkıntı çıkmadığını duydum
ya da kullananlar bir soğutucu ile destekleyip rahatlıkla kulanmış

İşlemci gücünü 80'e sabitleyince sıkıntı çıkmadığını duydum.
Ya da kullananlar bir soğutucu ile destekleyip rahatlıkla kulanmış.

Sizce bu kadar para verdikten sonra performans düşürmek ya da ek masraf yapmaya değer mi?

Sizce bu kadar para verdikten sonra performans düşürmek ya da ek masraf yapmaya değer mi?
ne yalan söyleyeyim ekranın boyutu beni cezbetmedi değil.
peki bunlar dışında önerebileceğiniz bir laptop var mı

Ne yalan söyleyeyim ekranın boyutu beni cezbetmedi değil.
Peki bunlar dışında önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Türkiye de yaşadığınızı düşünerekten gümrük vergisini düşündünüz mü? Ha diyorsanız yurt dışında yaşıyorum ya da yurt dışından bir yakınım ile getirteceğim bu da güzel bir alternatif olur.

yurtdışından bir yakınıma getirteceğim ancak lenovonun laptopu bu attığınızdan daha iyi değil mi?

Yurt dışından bir yakınıma getirteceğim ancak Lenovo'nun laptopu bu attığınızdan daha iyi değil mi?

Evet Lenovo soğutma olarak önde ama ekran kartı olarak GTX 1650 kullandığı için oyunlarda daha düşük FPS verir. Ben olsam tercihimi ASUS TUF'dan yana kullanırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…