MSI GG Force GC20 Gamepad 317 TL

183206

Megapat
Makaleler
1

Kablosunun çıkartılabilir olması çok iyi olmuş. Seviyorum bu tarz ürünleri. Kablosu bozulduğunda cihaz çöp olmaz böylelikle, yenisi takılır.
Çift titreşim motoruna sahip, kutu içeriğinden hem USB hem de telefonlar için OTG kablosu çıkıyormuş. Kablosu Type-C değil micro USB. Telefonunuza uyumlu değilse dönüştürücü kullanmanız gerekir. D-PAD kapağı değiştirilebiliyor. Ürünün analoglarının ve triggerlerinin hassasiyeti konusunda bilgi sahibi değilim. İnternette sol analoğunun çok çabuk bozulduğu hakkında yorum yapan çok kişi var. Kronik sorunlu olduğunu söyleyenler var. Daha önce kullanmış olanlar bizleri aydınlatırsa çok iyi olur.
Logitech F710 bile 450 TL'yken fiyatı uygun gibi.

''Son derece hassas 256 seviyeli hassasiyete sahip tetik ile Force GC serisi yarış oyunlarında gerçek heyecanı yaşatır.''
Şeklinde bir bilgi mevcut özelliklerinde. Ne anlama geldiğini bilmiyorum, analogları ve triggerleri Logitech kadar hassas mıdır?

Son düzenleme:
Kullanan yok mu ya?
Gamepad ihtiyacım vardı ancak almaktan vazgeçtim. Çok fazla sol analoğun bozulmasıyla alakalı yorum var. YouTube'de inceleme videosu çekenler bile 2-3 ay sonra sol analog bozuldu demişler yorumlarda. Aynı şekilde yabancı forumlarda da 2-3 ay sonra sol analog bozuldu diyenler var. Kronik sorunlu olduğu kesin gibi.

Gamepad ihtiyacım vardı ancak almaktan vazgeçtim. Çok fazla sol analoğun bozulmasıyla alakalı yorum var. YouTube'de inceleme videosu çekenler bile 2-3 ay sonra sol analog bozuldu demişler yorumlarda. Aynı şekilde yabancı forumlarda da 2-3 ay sonra sol analog bozuldu diyenler var. Kronik sorunlu olduğu kesin gibi.
Ya ekipman konusunda MSI istenileni tam vermiyor. Çok çok önerilmediğinden vazgeçtim bende.

Geri
Yukarı