MSI GK-701 Neden Bu Kadar Ucuz?

M50B28

Kilopat
MSI GK-701 model klavye mekanik ve Cherry MX BROWN switch bulunduruyor. Çok sık Hepsiburada'da indirime giriyor. Ne adam akıllı incelemesi var ne kullanıcı yorumu. Sizce sebebi ne? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım RGB değil diye deneyen de olmadı alanda. Ülkemizde bir RGB çılgınlığı aldı başını gidiyor.:kıkırda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence güzel klavye.

Sanırım RGB değil diye deneyen de olmadı alanda. Ülkemizde bir RGB çılgınlığı aldı başını gidiyor.:kıkırda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence güzel klavye.
Bence rgb eğer ki gayet sağlam bir bütçen yoksa bulaşılmaması gerekli olan bir şey. Çünki bir süreden sonra renkli yada performanslı diye çıkmaz oluşuyor

Bizim insanlarımız için RGB mantığı farklı işte. Benim klavyemde RGB ama ben aksamları odanın ışığını açmak yerine veya bir masa lambası kullanmak yerine klavye mi yani tuşları daha rahat görmek için aldım.

RGB benim için önemli değil ışığı olsun yeter geceleyin tuşları görebileyim diye.

İndirimli fiyatı güzelmiş, alınabilir. Fakat normal fiyatını sevmedim.

MSI GK-701 Oyuncu Keyboard US Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İşte bende normal fiyatından çok fazla indirmi girdiği için şüphelendim aşırı bir indirim söz konusu.

MSI daha iyi olabilir ancak ben yine de bunu tercih ederdim:Steelseries Apex 150 Oyuncu Klavyesi - UK Fiyatı

Önerdiğiniz klavye mekanik değil hocam bence pahalı.

İşte bende normal fiyatından çok fazla indirmi girdiği için şüphelendim aşırı bir indirim söz konusu.
Corsair'in Türkçe tuş dizilimli, medya tuşlu, bilek destekli ve IP32 suya toza dayanıklı klavyesi K68 389 Liraya düşüyor. MSI'ın bu özellikleri barındırmayan klavyesi de 309 Lira olabilir bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı