MSI GL10SER 089 Termal macun değişimi

muallimekrem

Decapat
Arkadaşlar merhaba MSI GL10ser 089 laptopumu alalı 7 ay olmuştu. macun değişimi için açtım fanları ve bakır kısmı çıkardıktan sonra görüntüdeki gibi birçok yerde bulunan bu madde, ekran kartına ve işlemciye sürülen termal macun mu? İlk defa bu kadar çok yerde görüyorum. Ben de hepsine sürmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, MSI GL10SER 089 laptopumu alalı 7 ay olmuştu. Macun değişimi için açtım fanları ve bakır kısmı çıkardıktan sonra görüntüdeki gibi birçok yerde bulunan bu madde ekran kartına ve işlemciye sürülen termal macun mu? İlk defa bu kadar çok yerde görüyorum. Ben de hepsine sürmeli miyim?

Dosya Ekleri

• 06DB2E68-EFC6-485E-B467-9914D4485BC0.jpeg
    06DB2E68-EFC6-485E-B467-9914D4485BC0.jpeg
    284,4 KB · Görüntüleme: 66
  • image.jpg
    image.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Sürmeni öneririm. Elinde varsa termal ped de kullanabilirsin, en azından 1-2 kullanım fazla görüeüe.

7 Aylık bir cihazı neden açıp garantisini bozdunuz?
Bu süre içinde termal macun değişimi gerekmez.

Ayrıca resim yok.
Daha önce USB sorunu vardı garantiye gitmişti bir kere açılmıştı, bir de ssd, ram değişimi vb için açılsa garanti bozulmuyor diye söylenmişti technopat sosyalde.

Assasins creed origins oynarken işlemci 87-94, gpu ise 78-85 arasında gidip geliyordu derecelerin fazla olduğu düşüncesi ile laptopu açıp ve değiştirme niyetindeyim

Geri
Yukarı