Çözüldü MSI GL65 9 SE AC Valhalla düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

impsonat

Decapat
Daha fazla  
Ben MSI GL65 9 SE kullanıyorum. Yeni aldım. Ekran kartı RTX2060, 16 GB RAM, i7 9.nesil. Ama bu Valhalla kasıyor. Fix ne yüksek ayarda açıyor ne Low'da.
Grafik sürücüsü güncelledim falan öyle de baktım bir ama fayda etmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
@impsonat Sırası ile şu ayarları uygulayın;
  1. Nvidia denetim masasına girin.
  2. 3D ayarların yönetilmesi.
  3. Genel ayarlar.
  4. Tercih edilen grafik işlemci.
  5. Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi.
Ben MSI GL65 9 SE kullanıyorum. Yeni aldım. Ekran kartı RTX2060, 16 GB RAM, i7 9.nesil. Ama bu Valhalla kasıyor. Fix ne yüksek ayarda açıyor ne Low'da.
Grafik sürücüsü güncelledim falan öyle de baktım bir ama fayda etmedi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de 1660 Ti var AC Odyssey Ultra'da 20-30FPS oynuyorum.
Ubisoft bu konularda başarısız.

Nvidia denetim masasından sadece RTX2060 ekran kartını çalıştırıp öyle giriş yapın oyuna.
nasıl yapacağım ufak bi yardımcı olabilir misiniz :/
Bende de 1660 Ti var AC Odyssey Ultra'da 20-30FPS oynuyorum.
Ubisoft bu konularda başarısız.

Dostum anlayamadığım bu NVIDIA'yı çalıştırma işini hallettim normalde ultrahighda 60 FPS almam gerekiyor ben Low'da 30 alıyorum birazdan tekrar Ultra'da deneyeceğim ne olacağına bakacağım

@impsonat Sırası ile şu ayarları uygulayın;
  1. Nvidia denetim masasına girin.
  3. Genel ayarlar.

Çözüm
@impsonat sırası ile şu ayarları uygulayın;
  1. NVIDIA denetim masasına girin.
  3. Genel ayarlar.

Teşekkür ediyorum size kasma yok artık fakat almam gereken FPS'i halen alamıyorum bunun ne ile alakası olabilir eğer onun için de bir çözüm biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örneğin asla bunun gibi çalışmıyor.

Teşekkür ediyorum size kasma yok artık fakat almam gereken FPS'i halen alamıyorum bunun ne ile alakası olabilir eğer onun için de bir çözüm biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Örneğin asla bunun gibi çalışmıyor.
Attığınız video RTX2060 masaüstü versiyonunun videosu. Sizde Laptop versiyonu var, yani performans anlamında daha kötü. Elinizde bulunan laptop masaüstü GTX 1660Ti ile neredeyse denk...
Sonuç olarak gösterdiğiniz videodaki değeri almanız imkansız. Karşılaştırma yapacak iseniz bu video ile karşılaştırabilirsiniz;

Attığınız video RTX2060 masaüstü versiyonunun videosu. Sizde Laptop versiyonu var, yani performans anlamında daha kötü. Elinizde bulunan laptop masaüstü GTX 1660Ti ile neredeyse denk...
Sonuç olarak gösterdiğiniz videodaki değeri almanız imkansız. Karşılaştırma yapacak iseniz bu video ile karşılaştırabilirsiniz;
dostum 30 fps alıyorum işte normal grafiklerde bu adam high ayarlarda 50 alıyor :((

Geri
Yukarı