MSI GL65 Leopard 10SDR-412XTR vs Lenovo Legion 5 15IMH05H vs Asus FA506IU-BQ268

Ryzen 7 4800H'lı versiyonunu almak istiyordum ama hiçbir yerde stokta yok sizce bekleyeyim mi yoksa i7 10750H'lı versiyonunu mu alayım.

10. nesil i7'de iyidir hocam. Render ve oyun performansı sizi tatmin eder, ama Ryzen 7 4800H'ın iyi tarafı daha az ısınması... Siz bilirsiniz ama ben olsam i7 olanı alırdım çünkü dolar yükseliyor ve yine fiyatı arttıracaklar.

Asus'un 4800H - 1660Ti modeli aslında çok tatmin edici ama ekranı şu seviyede 60Hz vermek bütün hevesi kırıyor.

ASUS'un 4800H - 1660 Ti modeli aslında çok tatmin edici ama ekranı şu seviyede 60Hz vermek bütün hevesi kırıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlışınız var hocam 144 Hz ekranı.

Msı gl65 bende var alalı daha 1 ay oldu gerçi ama gerçekten çok memnunum ne ısınıyor ne fan sesi var gayet de hızlı ama senin de dediğin gibi depolama alanı sıkıntı şuan ben de yeni ssd arıyorum ek olarak ama yine de tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…