Çözüldü MSI GL72 6QF Boot sırasında loopa giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kayrazapt007

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
16GB 2133MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 M.2 (Win)/Samsung 870 EVO (Hackintosh)
Ekran kartı
Intel HD Graphics 530 / NVIDIA GeForce GTX 960M
Anakart
MSI GL72 6QF
İşlemci
i7 6700HQ
Merhaba. Yukarıda sistem özelliklerini belirttiğim cihazda Config'de her değişiklik yaptığımda böyle bir hata alıyorum. USB mapping yaptım. EFI dosyamı bırakıyorum.

EFI Dosyası

Hata.jpg

@Kleyn Hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca bir sorum daha olacak. Daha yeni bir sürümün EFI'si varsa paylaşırsanız sevinirim. Sizde de benim cihazımın hemen hemen aynısı bir cihazdan olması lazım.

@claus ya da @tristessehivernale siz yardımcı olabilir misiniz hocam?

Son düzenleme:
Çözüm
Yok hocam herhangi bir çözüm olmadı. Halen daha Bluetooth aktifleşmiyor. Önceki Monterey kurulumu yaptığım zaman çalışmıştı ancak şu an garip şekilde çalışmıyor.

Güncelleme: Hocam sorunu çözdüm. Şu an sıkıntısız şekilde Bluetooth çalışıyor. Asıl neden OpenCore Configurator uygulamasının verdiği hatalardanmış. Sıralamayı 1-2 değiştirmiştim, onları düzelttim. Ayrıca 0.9.5 olan OpenCore sürümümü son sürüme yükselttim, Reset NVRAM atıp tekrar girdim. Ayrıca macOS Monterey 12.7.4 sürümüne güncelledim. Bluetooth kulaklığımla kullanabiliyorum. Yardımınız için teşekkürler.
Yok hocam herhangi bir çözüm olmadı. Halen daha Bluetooth aktifleşmiyor. Önceki Monterey kurulumu yaptığım zaman çalışmıştı ancak şu an garip şekilde çalışmıyor.

Güncelleme: Hocam sorunu çözdüm. Şu an sıkıntısız şekilde Bluetooth çalışıyor. Asıl neden OpenCore Configurator uygulamasının verdiği hatalardanmış. Sıralamayı 1-2 değiştirmiştim, onları düzelttim. Ayrıca 0.9.5 olan OpenCore sürümümü son sürüme yükselttim, Reset NVRAM atıp tekrar girdim. Ayrıca macOS Monterey 12.7.4 sürümüne güncelledim. Bluetooth kulaklığımla kullanabiliyorum. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı