MSI GP62M 7RD Gaming Laptop Nasıldır?

Kutu açma videosu çektim ama daha düzenleyip yayımlayacak fırsatı bulamadım. Yapmadıkça da unutuyorum. Belki bu hafta halledebilirim. Kasa malzemesi plastik ama gayet kaliteli bir hissiyatı var. Bileşenlerini bilmiyorum tam olarak. Ucuz bir plastik değil o belli. Vasat demeyelim sesine, bir süre sonra alışıyorsun ama benim eski bilgisayarımda çok iyi çıkıyordu ses. Kulaklık taktığımda daha iyi alıyorum tabii ki sesi. Ama kulaklıkla da alakalı. Yani ses için 3/5 diyebilirim.

Kutudan çanta çıkıyor mu ?
Hayır çıkmıyor. Dandik bir sırt çantasında taşıyorum. Yakında köşelerinin aşınması muhtemel.

Bende SSD var, sonradan ekledim. Sistemi de ona kurdum yeniden. Bir sorun yaşamıyorum ama SSD yokken de dediğin problemler yoktu.

E zaten kendin sormuş kendin cevaplamışsın. Saydığın nedenler beni bunu almaya iten. @Recep Baltaş eşliğinde aldık zaten. Birlikte buna karar verdik. Ben baktığımda bu fiyatlarda 960'lı modeller vardı genelde. Çok seçenek yoktu 1050'li. Monster hariç. Onda da taksitte çok fark koyuyor. O yüzden yanaşmadım.

Nahimic'i sildim ben çok işe yaramıyor hoparlörler o kadar güçlü değil. Kulaklık çıkmıyor içinden, telefon kulaklığını kullanıyorum ihtiyaç olduğunda da. Benim hem eğlence hem de iş ihtiyaçlarını görüyor tamamen. VGA çıkışı olmadığı için geçenlerde okula götürdüğümde projektöre bağlayamadım tek sorun o oldu

Evet, fiyat gerçekten yüksek ve bence de daha düşük olmalı. Ama bakınca MSI kalitesi, ayrıca lisanslı Windows 10 geliyor içinde, Monster'da ek 350 lira vermen gerekiyor FreeDOS olduğu için. Anket doldurup 3 ay daha garanti imkanın oluyor, garanti etiketini söksen dahi garanti devam ediyor, bu sayede yükseltme yapabiliyorsun, kasayı açıyorsun bakıyorsun gayet kaliteli malzemelerden yapılmış, Steelseries klavye kullanılmış, parmak orantılarına göre oyunculara yönelik bir klavye ve malum, hem buradaki hem diğer görevlerim gereği ben klavyeyle çok fazla haşır neşirim ve yazma hissine, sessizliğine bayıldım.

Battlefield 1 multipleyer daki degerler nasil

Battlefield 1 multipleyer daki degerler nasil

Aynısını daha bu gün aldım cs go da sıcaklık değerleri gpu 60 cpu 70 derece iken kalvyede ısınma oluyor rahatsız etti beni sen böyle bi durumla karşılaştın mı?

arkadaşlar bende msi almayı dusunuyorum GP62M ike GL62M arasında ne gibi farklar var diye ben tekrar sorsam önceki soran arkadasın cevabını pek anlayamadım birde ben ssd yi sata ile takmak istiyorum ek giriş varmı biliyormusunuz ve güzel bir inceleme videosu bulamadım varsa link alabilirmiyin

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Aklımda iki soru var cevaplarsanız sevinirim
1-Bu bilgisayarın kasa kalitesi nasıl ? Bükülme oluyor mu?
2-İ5 7300HQ hızlı bir işlemci mi?
sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Kasadan kısıldığı belli zaten. İ5 7300HQ İ5 6400/7400 ayarında bir işlemci. Yani fazlasıyla yeterli.

Arkadaslar battlefield 1 de oynarke anlik fps drop oluyo sizdede oluyomu

Cozum ve nedenini soylermisiniz

Bende bugün siparişimi verdim. daha bana ulaşmadı ama aklımda bir soru var. Oyunlarda fps drop sorunu yaşayan var mı? Cevaplarsanız sevinirim
@Yasarbeyy Hocam sorunu çözdünğz mü?

PCyi dün teslim aldım. CS:GO en yüksek ayarlarda ölüm maçında 35-40 fps sizde de böyle mi?

Prize bağlı mı oynuyorsun yoksa bağlı değil mi? 35-40 fps alman garip bir durum gtx1050 için en az 100 fps alman gerekirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…